09:06 24 Lis '07

Najnowsze wieści z HQ!

Najnowsze wieści z HQ! ^ ^ ^ ^

Wojtek przesyła najnowsze informacje dotyczące planów zespołu.

"Jak donosi Xavi Balart, fan U2 - cały poprzedni tydzień zespół nagrywał w Hannover Quay w Dublinie ( razem z zespołem nagrywali stali współpracownicy: Eno and Lanois ( Lanoisa nie było w studio tylko 16 listopada ). Fan obok Xaviego rozmawiał z Bono i Adamem i oboje potwierdzili, że nie będzie już zespołu w tym roku ani w HQ w Dublinie, ani we Francji w Eze, ani w Londynie.

Xavi w kolejnych dniach widział jak ludzie z załogi U2 wywozili sprzęt zespołu tirem i dwoma vanami. Kolega Xaviego spotkał nawet Larrego ( który jak wiecie nie jest zbyt chętny do rozmów :) ).

Jeśli chodzi o sam budynek HQ to chłopaki dowiedzieli się od Samiego O'Sullivana, że studio nie zostanie zniszczone dopóki U2 Tower nie będzie wybudowane, chłopaków będzie można znowu zobaczyć w studio w przyszłym roku, osobiście myślę, że pojadą w inne miejsce ( HQ raczej nie , za dużo ludzi się tam kręci, zresztą po co mieliby wywozić cały ten sprzęt, tym bardziej, że HQ pozostanie na swoim miejscu do czasu U2 Tower (czyli chyba do 2011)".

 • U2roopa (źródło: własne, Wojtek Generalczyk)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Zdjęcia

  • Najnowsze wieści z HQ!
  • Najnowsze wieści z HQ!

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Nie mam pojęcia, co będzie dalej, właśnie to jest wspaniałe, że będąc w U2 nigdy nie wiem, co się wydarzy. Po rostu musimy mieć chęć do pracy, jeżeli my będziecmy chcieli pracować, ludzie będą chcieli nas słuchać - Bono