09:06 24 Lis '07

Najnowsze wieści z HQ!

Najnowsze wieści z HQ! ^ ^ ^ ^

Wojtek przesyła najnowsze informacje dotyczące planów zespołu.

"Jak donosi Xavi Balart, fan U2 - cały poprzedni tydzień zespół nagrywał w Hannover Quay w Dublinie ( razem z zespołem nagrywali stali współpracownicy: Eno and Lanois ( Lanoisa nie było w studio tylko 16 listopada ). Fan obok Xaviego rozmawiał z Bono i Adamem i oboje potwierdzili, że nie będzie już zespołu w tym roku ani w HQ w Dublinie, ani we Francji w Eze, ani w Londynie.

Xavi w kolejnych dniach widział jak ludzie z załogi U2 wywozili sprzęt zespołu tirem i dwoma vanami. Kolega Xaviego spotkał nawet Larrego ( który jak wiecie nie jest zbyt chętny do rozmów :) ).

Jeśli chodzi o sam budynek HQ to chłopaki dowiedzieli się od Samiego O'Sullivana, że studio nie zostanie zniszczone dopóki U2 Tower nie będzie wybudowane, chłopaków będzie można znowu zobaczyć w studio w przyszłym roku, osobiście myślę, że pojadą w inne miejsce ( HQ raczej nie , za dużo ludzi się tam kręci, zresztą po co mieliby wywozić cały ten sprzęt, tym bardziej, że HQ pozostanie na swoim miejscu do czasu U2 Tower (czyli chyba do 2011)".

 • U2roopa (źródło: własne, Wojtek Generalczyk)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Zdjęcia

  • Najnowsze wieści z HQ!
  • Najnowsze wieści z HQ!

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Zawsze widziałem w heroinie wielkie zło... podejrzewałem więc, że każdy, kto zaczyna ją brać, podziela ten strach. Nie rozumiem, jak można dać się przyprzeć aż tak bardzo do muru, tak bardzo poddać się jej kontroli. Ja sam nigdy nie z - Adam