15:12 29 Maj '04

Konkrety o nowym albumie

Konkrety o nowym albumie ^ ^ ^ ^

Najnowyszy Rolling Stone zawiera ciekawa wzmianke o nadchodzacym albumie U2. Bono powiedzial na łamach magazynu, że jedna z nowych piosenek na nowym ..

Najnowyszy Rolling Stone zawiera ciekawa wzmianke o nadchodzacym albumie U2. Bono powiedzial na łamach magazynu, że jedna z nowych piosenek na nowym albumie zatytułowana bedzie "Tough". Piosenka ta nagrana jest w hołdzie dla ojca Bono, który zmarł w 2001 roku. Prawdopodobnie pierwotnie miała byc zatytułowana “Sometimes You Can’t Make It On Your Own”. Kolejnym wymienianym przez Bono tytułem piosenki do nowego albumu jest "Full Metal Jacket", która Bono okreslił mainem "matki wszystkich rockowych melodii".
Bono powiedział także:
"Album jest tak dobry ze to nawet nie bedzie mialo znaczenia czy ludzie beda czuli zdegustowanie do U2" Bono dodał jeszce, że nowy album "jest 'prowadzony' przez gitarzyste, który czuje zdegustowanie widokiem mnie usciskujacego dłonie ze sprytnymi politykami":)

 • lucas007 (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować - Bono