07:30 8 Sie '12

Happy Birthday, The Edge!

Najlepszy gitarzysta najlepszego rockowego bandu na świecie kończy dziś 51 lat!

Życzymy mu, aby przez kolejnych wiele lat tryskał energią i pomysłami na niezapomniane solówki, które cieszą nasze uszy i serca! (...)

09:36 15 Lip '12

Nowy album U2 w 2013!

Jak podaje na swoim profilu Twitter brytyjski muzyczny magazyn "Music Week", wytwórnia Mercury Records wyda w przyszłym roku nową płytę zespołu.

Tutaj link Twitter.

14:18 2 Cze '12

Owocny czas w studio!

Wczoraj (1.06.12) niespodziewanym gościem w programie "Late Late Show" w RTE TV był Bono. Był to odcinek celebrujący 50. rocznicę programu.

Bono wypowiadał się na temat pracy nad nowym albumem. Leader U2, zapytany przez gospodarza programu, Ryana Tubridy'ego, czym obecnie (...)

(...)
17:28 1 Cze '12

"Electric Burma" Concert

18 czerwca 2012r. w dublińskim Bord Gais Energy Theater odbędzie się koncert ku czci Aung San Suu Kyi - birmańskiej opozycjonistki walczącej o prawa człowieka.

U2 zadedykowało birmańskiej bojowniczce utwór "Walk on". W 1991r. Aung San Suu Kyi została uhonorowana Pokojową Nagrodą Nobla, a w (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Grupa facebukowa U2 Polska One.U2.fan

    moje posty są banowane na grupie, jakim prawem? Rodia publikuj śmiało twoje posty już nie są banowanie.Ktos włączył przy twoim... więcej

  • Covery Marcina acr

    Ja już Ci odpisałem na priv, ale myśle że kolega Rodia powinien wyrazić swoje zdanie, bo ja uważam ż to lepsze niż Inhaler, a Ro... więcej

  • Patricksowe Piwo w Warszawie 2020 acr

    Rozmawiałem właśnie ze Szefem i on chciał coś na kolejny weekend (ten 21.03) robić w PZ. Dżizas zabijcie mnie. Jestem ostatnią o... więcej

W jednej chwili patrzysz, jak zabijają kogoś w filmie "Zawodowcy", a już po chwili w "Widomościach" oglądasz wypadające z okna ciało... Fikcja staje się czymś znajomym, że powoli zaczynamy tracić wrażliwość w kontakcie z - Bono