07:30 8 Sie '12

Happy Birthday, The Edge!

Najlepszy gitarzysta najlepszego rockowego bandu na świecie kończy dziś 51 lat!

Życzymy mu, aby przez kolejnych wiele lat tryskał energią i pomysłami na niezapomniane solówki, które cieszą nasze uszy i serca! (...)

09:36 15 Lip '12

Nowy album U2 w 2013!

Jak podaje na swoim profilu Twitter brytyjski muzyczny magazyn "Music Week", wytwórnia Mercury Records wyda w przyszłym roku nową płytę zespołu.

Tutaj link Twitter.

14:18 2 Cze '12

Owocny czas w studio!

Wczoraj (1.06.12) niespodziewanym gościem w programie "Late Late Show" w RTE TV był Bono. Był to odcinek celebrujący 50. rocznicę programu.

Bono wypowiadał się na temat pracy nad nowym albumem. Leader U2, zapytany przez gospodarza programu, Ryana Tubridy'ego, czym obecnie (...)

(...)
17:28 1 Cze '12

"Electric Burma" Concert

18 czerwca 2012r. w dublińskim Bord Gais Energy Theater odbędzie się koncert ku czci Aung San Suu Kyi - birmańskiej opozycjonistki walczącej o prawa człowieka.

U2 zadedykowało birmańskiej bojowniczce utwór "Walk on". W 1991r. Aung San Suu Kyi została uhonorowana Pokojową Nagrodą Nobla, a w (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Utwór doskonały Owłos

    Hmmm, jak dziś bym myślał, to chyba The Unforgettable Fire jednak. Ale to może dlatego, że nie da się tego zagrać lepiej niż na... więcej

  • Kawałek 'na dziś'.. Owłos

    https://www.youtube.com/watch?v=dp2po8HRC6k   Piosenka tak bardzo o naszych czasach i o samotności, że nie dziwota, że usły... więcej

"Zawsze widziałem w heroinie wielkie zło... podejrzewałem więc, że każdy, kto zaczyna ją brać, podziela ten strach. Nie rozumiem, jak można dać się przyprzeć aż tak bardzo do muru, tak bardzo poddać się jej kontroli. Ja sam nigdy nie z - Adam