21:41 3 Lis '07

Dwa światy Bono

Dwa światy Bono ^  ^  ^  ^

W wywiadzie dla pisma "Rolling Stone" Bono wyznaje, jak to jest być w zespole takim jak U2, a z drugiej strony angażować się w akcje charytatywne.

Wokalista U2 twierdzi, że jego działania polityczne i praca charytatywna pomogły mu docenić bycie w zespole.
Zapytany, co byłoby łatwiejsze - rezygnacja z walki z ubóstwem czy rezygnacja z U2 - długo zmaga się z myślami, by dać ostateczną odpowiedź. W końcu stwierdza, że działania charytatywne wzmagają radość z bycia w zespole.

Dodaje również: "Nie mogę żyć bez muzyki. Nie sądzę bym fizycznie był w stanie żyć bez muzyki. Jest to rzecz która pozwala mi czuć się normalnie. To tak jakby zapytać psychotyka, czy może obejść się bez litu".

Kontynuując wątek bycia w U2 i jednoczesnego angażowania się w pracę charytatywną, Bono mówi: "Spędziłem dużo czasu w tych dwuwymiarowych światach - liczby, wartości, analiza danych. I kiedy odchodzę od tego, bycie z U2 jest wielkim placem zabaw. To pozwala mi zrozumieć jaką świętością jest muzyka. To rodzaj sakramentu - jak małżeństwo, jak przyjaźń."

"Nie jestem pewny czy trzej pozostali członkowie zespołu wiedzą to, ponieważ oni - być może umyślnie - unikają tego innego świata. Oni myślą, że są członkami U2 i jest im fajnie. Natomiast ja naprawdę wiem jak świetnie jest być w U2."

Cały wywiad dostępny jest TUTAJ.

  • U2roopa (źródło: własne, gigwise.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • aclayton, 07:09 7 Lis '07

    czy ktoś wie co się dzieje z ZIYO?

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Nie wiemy dokąd zmierzamy, ale czyż to nie jest przyjemne? - Bono