10:50 1 Lis '07

Motor Bono na aukcji

Motor Bono na aukcji ^ ^ ^ ^

Nadarza się szansa by wejść w posiadanie motocykla Bono. Wspaniały Ducati 916 zostanie wystawiony na aukcji, z której dochód wesprze organizację niosącą pomoc biednym krajom Afryki.

Czerwony Ducati ma naprawdę wspaniałą historię. Wcześniej jego właścicielami byli, tragicznie zmarły wokalista INXS Michael Hutchence, oraz basista U2 Adam Clayton.
Teraz motor będzie mógł zdobyć ten, kto wygra licytację, która odbędzie się 2 grudnia na imprezie International Motorcycle and Scooter Show w Birmingham.

Dochód zasili konto organizacji Riders For Health, która zajmuje się dostarczaniem motorów oraz szkoleniem pracowników służby zdrowia w biednych krajach Afryki.

Jak powiedziała Adrea Coleman, szefowa organizacji RFH: "Oddanie Bono Afryce i jego poparcie dla ludzi żyjących w ubóstwie jest dobrze znane. Dla naszej organizacji, docieranie do ludzi we wsiach Afryki jest głównym zadaniem i jednocześnie wyzwaniem. Wiemy, że nie uratujemy dziecka, jeśli nie możemy do niego dotrzeć. Poparcie Bono dla naszej pracy jest cenne i dziękujemy mu za to".

"Dla Michaela, Bono" (Hutchence'a-przyp.red.) - wokalista U2 składa podpis na motorze, kliknij TUTAJ.

 • U2roopa (źródło: własne, pendletoday.co.uk)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  W U2 wyjątkowa jest muzyka, nie muzycy. Muzyka, która jest na zmianę potężna i wzruszająca, współczesna, ponadczasowa, prowokująca do głębokich przemyśleń, od czasu do czasu absurdalna, a czasami zabawna - Bono