19:03 30 Paź '07

Kampania ONE i DATA łączą siły!

Kampania ONE i DATA łączą siły! ^ ^ ^ ^

ONE Campaign i DATA (Debt, AIDS, Trade Africa), których współzałożycielem jest Bono łączą siły w Stanach Zjednoczonych by skuteczniej walczyć z problemami współczesnej Afryki.

W Stanach Zjednoczonych organizacja przyjęła nazwę ONE. Liczy sobie 2,4 miliona członków, którzy przyłączali się do ONE Campaign od 2004 roku, wtedy właśnie uruchomiono akcję walki z chorobami i ubóstwem w Afryce.

Poza Stanami Zjednoczonymi DATA zachowuje swoją nazwę i skupia się na walce, na rzecz umorzenia długów krajom Trzeciego Świata oraz walce z AIDS.

Jak powiedział Bono: "ONE i DATA są organizacjami, które walczą z tymi samymi problemami: z ekstremalnym ubóstwem, które w XXI wieku można wyeliminować dzięki zasobom i technologiom. Sensowne jest połączenie obu organizacji i podwojenie wysiłków. Jeden cel, jeden zespół".

Nowa organizacja będzie ulokowana w Waszyngtonie z biurami w Londynie, Los Angeles, Abuja i Berlinie.

 • U2roopa (źródło: własne, atU2.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono