20:00 29 Paź '07

Zlot w Poznaniu - szczegóły!!!

Zlot w Poznaniu - szczegóły!!! ^ ^ ^ ^

Szczegółowe informacje o XII Ogólnopolskim Zlocie Fanów U2 w Poznaniu.

20 lat Joshua Tree!

Fani U2 po raz kolejny zjadą się do Poznania - tym razem będą świętować 20 Urodziny kultowego albumu "The Joshua Tree". Wydany w 1987 roku album przyniósł grupie U2 status mega gwiazdy i wieczne miejsce w panteonie rocka. W grudniu, z okazji 20-lecia premiery, ukaże się specjalna jubileuszowa wersja płyty, wzbogacona o rarytasy, oraz dvd z koncertem z Paryża z 4 lipca 1987 i dokumentem "Outside It's America".

Fani którzy przybędą 10 listopada do poznańskiej Piwnicy 21 usłyszą nie tylko przebojowe "With Or Without You" czy "I Still Haven't Fund What I'm Looking For", nie zabraknie zabawy przy koncertach wideo z epoki The Joshua Tree oraz nagrań ze stron B singli z 87 roku.

Na imprezie będą także POPowe akcenty, bo fani Irlandczyków w tym roku świętują także 10 lecie trasy POP-MART za sprawą DVD - "U2: Live From Mexico City".

Discotheque'a na parkiecie, projekcje na dużym ekranie i wspaniała zabawa - to wszystko w Piwnicy 21, na ul. Wielkiej 21 - 10 listopada 2007 r. od godz. 19:00, wstęp 5zł."

Wątek o Zlocie na naszym forum, kliknij TUTAJ.

 • U2roopa (źródło: własne, piwnica21.pl)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Miłość jest obosiecznym mieczem, a ja nie chciałem pisać o romansach, bo dla mnie nie ma w nich nic ciekawego. Najważniejsza jest ta druga strona - Bono