06:36 15 Paź '07

Bono przemówił do bankierów

Bono przemówił do bankierów ^ ^ ^ ^

Wokalista U2 pojawił się we wtorek, w Bostonie na corocznej konferencji stowarzyszenia bankierów. Wygłosił wykład na temat problemów Afryki i konieczności walki z nimi.

Mimo wczesnej godziny - wykład rozpoczął się o 8:30 - w Hynes Convetion Center zebrało się sporo osób, które z uwagą wysłuchały tego co Bono miał do powiedzenia. A w sprawach Afryki mówi zawsze konkretnie i obrazowo. Wspomniał m.in. o swojej wizycie w Etiopii, kiedy to ojciec pewnego dziecka błagał Bono, by ten zabrał dziecko do Irlandii, bo w Afryce i tak czeka je śmierć.

Atmosfera wokół wizyty Bono była jednak napięta. Przemowa wokalisty U2 nie była nagrywana, nie można było robić zdjęć, stowarzyszenie bankierów poproszono o nie udzielanie prasie informacji dotyczących pobytu Bono. Być może nie chciał drażnić pozostałych członków zespołu. Wspomniał jednak, że jego sprawy, które miał do załatwienia w USA zbliżają się do końca i będzie mógł się skupić nad projektami muzycznymi. Pierwszym jest nowy album U2 (uspokoił, że na pewno ukaże się w 2008 roku), a drugim praca nad - jak się wyraził - "operą o Spidermanie", w tym projekcie bierze również udział The Edge.

Więcej o tym ostatnim projekcie możecie przeczytać TUTAJ.

 • U2roopa (źródło: własne, atU2.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Gdzieś głęboko w kącie dostrzegliśmy błysk światła i zaczęliśmy podążać w jego kierunku - Bono