00:34 15 Lip '10

"Na Pierwszy Ogień" cz. II: Kasabian

Poznaj z nami supporty U2!

Czas na przedstawienie kolejnego zespołu, który będzie supportował U2 na europejskiej części trasy "U2 360°". Tym razem możecie przeczytać o Kasabian. Tekst przygotował Marcin Bubiński.

Kasabian.

00:22 15 Lip '10

U2 przygotowali film dla fanów

U2 360º Tour - We´re coming back!!!

W związku z ogłoszeniem nowych dat koncertów zespół nagrał specjalny klip wideo.

Wynika z niego jasno, że U2 są gotowi na powrót w trasę. Co najważniejsze, Bono zapewnił fanów o swoim powrocie do zdrowia - "Jestem (...)

23:57 14 Lip '10

Nowe daty amerykańskich koncertów

Fani U2 z Ameryki Północnej mogą odetchnąć z ulgą

Na oficjalnej stronie zespołu pojawiły się nowe terminy występów w Ameryce Północnej, które miały odbyć się w czerwcu/lipcu 2010, ale zostały anulowane ze względu na kontuzję Bono.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, "U2 360° Tour" zawita w USA i Kanadzie w połowie 2011 roku. Bilety zakupione na pierwotne terminy (...)

13:09 13 Lip '10

Gorący news: Potwierdzenie australijskich koncertów U2 nastąpi w sierpniu!

Świetne informacje dla fanów z Australii

Stacja radiowa Triple M z Melbourne poinformowała, że "Live Nation" w sierpniu oficjalnie ogłosi plany koncertowe związane z występami U2 w Australii.

O planach poinformował rano reporter stacji Nui Te Koha:"U2 mają zamiar ogłosić, że  wystąpią w Australii w 2011 roku. O koncertach (...)

(...)
20:39 12 Lip '10

"Na Pierwszy Ogień" cz. I: Interpol

Poznaj z nami supporty U2!

Rozpoczynamy cykl "Na Pierwszy Ogień", w którym Piotrek "Acr" Nurzyński przedstawi Wam supporty, które będą rozgrzewać publiczność przed występami U2 na europejskiej części trasy "U2 360°".

Interpol.  

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

W U2 wyjątkowa jest muzyka, nie muzycy. Muzyka, która jest na zmianę potężna i wzruszająca, współczesna, ponadczasowa, prowokująca do głębokich przemyśleń, od czasu do czasu absurdalna, a czasami zabawna - Bono