00:34 15 Lip '10

"Na Pierwszy Ogień" cz. II: Kasabian

Poznaj z nami supporty U2!

Czas na przedstawienie kolejnego zespołu, który będzie supportował U2 na europejskiej części trasy "U2 360°". Tym razem możecie przeczytać o Kasabian. Tekst przygotował Marcin Bubiński.

Kasabian.

00:22 15 Lip '10

U2 przygotowali film dla fanów

U2 360º Tour - We´re coming back!!!

W związku z ogłoszeniem nowych dat koncertów zespół nagrał specjalny klip wideo.

Wynika z niego jasno, że U2 są gotowi na powrót w trasę. Co najważniejsze, Bono zapewnił fanów o swoim powrocie do zdrowia - "Jestem (...)

23:57 14 Lip '10

Nowe daty amerykańskich koncertów

Fani U2 z Ameryki Północnej mogą odetchnąć z ulgą

Na oficjalnej stronie zespołu pojawiły się nowe terminy występów w Ameryce Północnej, które miały odbyć się w czerwcu/lipcu 2010, ale zostały anulowane ze względu na kontuzję Bono.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, "U2 360° Tour" zawita w USA i Kanadzie w połowie 2011 roku. Bilety zakupione na pierwotne terminy (...)

13:09 13 Lip '10

Gorący news: Potwierdzenie australijskich koncertów U2 nastąpi w sierpniu!

Świetne informacje dla fanów z Australii

Stacja radiowa Triple M z Melbourne poinformowała, że "Live Nation" w sierpniu oficjalnie ogłosi plany koncertowe związane z występami U2 w Australii.

O planach poinformował rano reporter stacji Nui Te Koha:"U2 mają zamiar ogłosić, że  wystąpią w Australii w 2011 roku. O koncertach (...)

(...)
20:39 12 Lip '10

"Na Pierwszy Ogień" cz. I: Interpol

Poznaj z nami supporty U2!

Rozpoczynamy cykl "Na Pierwszy Ogień", w którym Piotrek "Acr" Nurzyński przedstawi Wam supporty, które będą rozgrzewać publiczność przed występami U2 na europejskiej części trasy "U2 360°".

Interpol.  

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Koncerty soulmate.

    kto chciałby się wybrać jutro na Paulę & Karola w Wwie? mam w zapasie jeden wolny bilet :) więcej

  • Pearl Jam Max

    Oba Spodki, zarówno CD jak i digital, przecenione:   https://pearljam.com/shop/music/bootlegs/katowice-6162000-bootleg-cd więcej

  • Warszawska Wigilia Wtymroku. '17. Owłos

    Przyznaję, że mi też się jeszcze trudno okreslić :/    Obecnie 16.12 mam wolny ale mam podejrzenia, że wtedy moga mi k... więcej

Wyśmiewaliśmy się ze świata dorosłych i zgodnie doszliśmy do wniosku, że nigdy nie dorośniemy, ponieważ wokół nas widzieliśmy tylko głupotę - Bono