00:34 15 Lip '10

"Na Pierwszy Ogień" cz. II: Kasabian

Poznaj z nami supporty U2!

Czas na przedstawienie kolejnego zespołu, który będzie supportował U2 na europejskiej części trasy "U2 360°". Tym razem możecie przeczytać o Kasabian. Tekst przygotował Marcin Bubiński.

Kasabian.

00:22 15 Lip '10

U2 przygotowali film dla fanów

U2 360º Tour - We´re coming back!!!

W związku z ogłoszeniem nowych dat koncertów zespół nagrał specjalny klip wideo.

Wynika z niego jasno, że U2 są gotowi na powrót w trasę. Co najważniejsze, Bono zapewnił fanów o swoim powrocie do zdrowia - "Jestem (...)

23:57 14 Lip '10

Nowe daty amerykańskich koncertów

Fani U2 z Ameryki Północnej mogą odetchnąć z ulgą

Na oficjalnej stronie zespołu pojawiły się nowe terminy występów w Ameryce Północnej, które miały odbyć się w czerwcu/lipcu 2010, ale zostały anulowane ze względu na kontuzję Bono.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, "U2 360° Tour" zawita w USA i Kanadzie w połowie 2011 roku. Bilety zakupione na pierwotne terminy (...)

13:09 13 Lip '10

Gorący news: Potwierdzenie australijskich koncertów U2 nastąpi w sierpniu!

Świetne informacje dla fanów z Australii

Stacja radiowa Triple M z Melbourne poinformowała, że "Live Nation" w sierpniu oficjalnie ogłosi plany koncertowe związane z występami U2 w Australii.

O planach poinformował rano reporter stacji Nui Te Koha:"U2 mają zamiar ogłosić, że  wystąpią w Australii w 2011 roku. O koncertach (...)

(...)
20:39 12 Lip '10

"Na Pierwszy Ogień" cz. I: Interpol

Poznaj z nami supporty U2!

Rozpoczynamy cykl "Na Pierwszy Ogień", w którym Piotrek "Acr" Nurzyński przedstawi Wam supporty, które będą rozgrzewać publiczność przed występami U2 na europejskiej części trasy "U2 360°".

Interpol.  

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

"Zawsze widziałem w heroinie wielkie zło... podejrzewałem więc, że każdy, kto zaczyna ją brać, podziela ten strach. Nie rozumiem, jak można dać się przyprzeć aż tak bardzo do muru, tak bardzo poddać się jej kontroli. Ja sam nigdy nie z - Adam