09:04 28 Wrz '07

Kolejne wyróżnienie!!!

Kolejne wyróżnienie!!! ^ ^ ^ ^

Międzynarodowa fundacja walcząca z malarią ogłosiła laureatów nagród Malaria Awards 2007. Wśród wyróżnionych jest wokalista U2.

Fundacja doceniła zeszłoroczną podróż Bono po krajach Afryki, w czasie której muzyk starał się skupić uwagę świata na problemie malarii ale również innych powszechnych problemach z którymi boryka się Czarny Ląd.

Nagrody Malaria Awards przyznawane są corocznie osobom, które mają swój wkład w walce z tą dziesiątkującą głównie Afrykę, chorobą.

 • U2roopa (źródło: własne, atU2.com, malaria.org)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (5) Strona 1/1

 • Ala, 15:53 1 Paź '07

  Niestety muszę przyznać rację Pawłowi ........

 • pawel, 14:51 1 Paź '07

  no niestety...mnie juz te newsy nie dziwia.Niestety nasz zespol za sprawa dazenia do jak najwiekszej popularnosci zatracil sie juz zupelnie... Uwielbiam ich ale to co robia na polu promocji to juz przesada.gdzie ten zespol ktory emanowal szczeroscia i przeslaniem? co sie stalo z pisarskim geniuszem bono? muzyka sie jeszcze broni .A po co te wydawnictwa w stylu U218?
  Malo swiezego powietrza,duzo odgrzewania starego kotleta.
  NIe tedy droga do legendy panowie,nie tedy... Kasa i pozycja na liscie to nie wszystko. Przykre jak tak popatrzec przez pryzmat czasu... A kiedys sam Bono mowil ze nigdy ich celem nie bylo miejsce 1 na listach... ale to bylo 27 lat temu...

 • aclayton, 12:38 1 Paź '07

  andy to nie może być prawda oni ściemniają przecież nie podpisałby na siebie wyroku

 • andy, 10:56 1 Paź '07

  http://muzyka.interia.pl/pop/news/spice-girls-z-bono,985882,50
  PRZEGIĘCIE

 • andy, 11:35 28 Wrz '07

  czuję że premiera nowej płyty zlekka się przeciągnie, do studia panie BONO

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Piosenki to nie filmy. Film można obejrzeć raz, dwa, trzy razy, ale piosenki słucha się setki razy i często staje się częścią naszego życia. - Bono