08:34 27 Wrz '07

Wejdź na U2czat!

Wejdź na U2czat! ^ ^ ^ ^

Przypominamy, że polscy fani U2 mają swój czat. Zachęcamy do czynnego brania udziału w dyskusjach.

Kultowy "U2 czat - U2 chad" gromadził swego czasu masę użytkowników... Nowe znajomości, żarliwe dyskusje, konkursy wiedzy o U2. Czas ponownie ożywić to miejsce!!!

Chcesz poznać równie zakręconych fanów jak Ty? Pogadać o nowym albumie i innych planach zespołu na nadchodzący czas? Wejdź na U2czat!

Udało się wyeliminować ostatnie kłopoty z wejściem na czat poprzez popularne strony U2. Teraz wystarczy tylko kliknąć na www.czat.u2-site.com

ZAPRASZAMY!!!

 • U2roopa (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (3) Strona 1/1

 • Mister MacPhisto, 21:41 10 Paź '07

  Jestem realistą, a nie pesymistą.

 • Ala, 21:10 29 Wrz '07

  Hej! Mister MacPhisto! Nie bądź takim pesymistą! To fakt, że odkąd zaglądam na czat tłumów tam nie zauważyłam i też mnie to bardzo zdziwiło, bo nie ma nic przyjemniejszego niż rozmowa z fajnymi ludźmi, ale ciągle mam nadzieję, że to się jednak zmieni :)

 • Mister MacPhisto, 13:12 29 Wrz '07

  Problem w tym, że to nic nie da. Teraz wszystko się robi "pod publiczkę". Nie odpowiadają ludzie na listy. Piszą na forum, bo każdy te wpisy może zobaczyć. Tak naprawdę nic ich nie obchodzi rozmowa z ludźmi.

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono