12:21 25 Wrz '07

Bono weźmie udział w dyskusji

Bono weźmie udział w dyskusji ^  ^  ^  ^

29 września, w Nowym Jorku odbędzie się panel dyskusyjny dotyczacy aktywności młodzieży w walce z ubóstwem. Wśród zaproszonych uczestników jest wokalista U2.

W spotkaniu o nazwie "Giving - Live at the Apollo", wezmą również udział m.in. Alicia Keys, Shakira, Chris Rock i były prezydent USA Bill Clinton. Wątkiem przewodnim panelu, będzie próba wypracowania metod pomocy mieszkańcom najuboższych miejsc na świecie.

Obrady są częścią trzydniowej konferencji organizowanej przez Clinton Global Initiative, organizacji założonej przez byłego prezydenta Billa Clintona na rzecz tworzenia "globalnego przywództwa mającego inicjować innowacyjne rozwiązania na czołowe problemy świata."

Zarówno dyskusję jak i koncert w którym zaśpiewa Alicia Keys i Shakira będzie można oglądać w internecie dzięki stronom: Think.MTV.com, One.org i KeepAChildAlive.org

  • U2roopa (źródło: własne, atU2.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • Bruder, 16:41 25 Wrz '07

    Akurat w moje urodziny... ja chce do New York!!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Nie mam pojęcia, co będzie dalej, właśnie to jest wspaniałe, że będąc w U2 nigdy nie wiem, co się wydarzy. Po rostu musimy mieć chęć do pracy, jeżeli my będziecmy chcieli pracować, ludzie będą chcieli nas słuchać - Bono