07:00 13 Wrz '07

Kolejne nominacje dla U2! (update)

Kolejne nominacje dla U2! (update) ^ ^ ^ ^

Choć od ostatniej płyty zespołu minęło już sporo czasu, na Irlandczyków spadają kolejne nominacje do nagród.. Tym razem "Q" Awards.

W tym roku U2 startują w kategorii "Najlepsza kapela we wszechświecie" obok:
The Killers
Arctic Monkeys
Foo Fighters
Muse

Przypomnijmy, że zeszłoroczne rozdanie "Q" Awards było dla zespołu wyjątkowo szczęśliwe. Otrzymali "Nagrodę Nagród" (The Q Award Of Awards) - prestiżową, bo przyznaną tylko raz, w związku z 20 leciem magazynu "Q". Natomiast The Edge został uhonorowany za "Inowacje Dźwięku" (Innovation Of Sound). Jury doceniło wypracowanie własnego stylu i rozpowszechnienie go.

Tegoroczne rozdanie nagród odbędzie się 8 października w London's Grosvenor House Hotel.

Trzymamy kciuki!!!

A na U2 głosujemy pod TYM linkiem.

 • U2roopa (źródło: własne, onet.pl)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (4) Strona 1/1

 • ..., 16:46 14 Wrz '07

  BZDURA

 • kofta123, 16:57 13 Wrz '07

  jak dla mnie to jest wiecej bardziej zaslugujacych na to miano zespolow niz the killers foo fighters Arctic Monkeys muse ( nie mowie o U2 bo im sie nalezy) ale np. nie widzielibyscie tam np. rolling stones bob dylan i inne wielkie zespoly ( przyznam sie ze Arctic Monkeys to nawe nie znam.

 • Fledge, 19:44 15 Wrz '07

  Dokładnie, bzdura jak ch**.

 • bremo, 12:35 13 Wrz '07

  Umieścili ich w dość młodych gronie, na pewno niegodnym U2 :P Bardzo lubię Muse, ale usadzanie ich na tronie świata to? Chyba jescze trochę za wcześnie...

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Jest coś takiego w zespołowych poczynaniach U2, coś bardzo unikalnego i niepowtarzalnego. Zawsze, kiedy spotyka się 4 chłopaków grających muzykę, coś się dzieję. My też to robimy, od zawsze" - Larry