06:22 11 Wrz '07

Oddaj głos na U2

Oddaj głos na U2 ^ ^ ^ ^

W związku z nadchodzącą 50 rocznicą nagród Grammy, zostanie zorganizowany specjalny wieczór z najlepszymi występami podczas gali na przestrzeni lat, wybranymi przez internautów.

Głosowanie odbywa się pod TYM adresem, można oddać aż 5 głosów. Najlepsza 25 zostanie pokazana 30 listopada w specjalnym programie stacji CBS.

Jak głosować? Wystarczy przeciągnąć 5 wybranych klipów (z prawej strony ekranu) do kwadratów znajdujących się u dołu ekranu i kliknąć na przycisk "Vote Now". System automatycznie utworzy listę naszych głosów.

Wśród występów na które można oddać głos jest utwór "Beautiful Day", który U2 wykonali w 2001 roku oraz charytatywny projekt Tsunami Tribute w utworze "Across The Universe" (2005) w którym uczestniczył Bono.

Głosowanie kończy się 7 października.

 • U2roopa (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (3) Strona 1/1

 • Avatar

  Lovise, 13:53 15 Wrz '07

  jak ma się UPC to też się da :p

 • kretyn, 10:12 14 Wrz '07

  Hej! Ktos, kto ma neostarde moze zaglosowac kilka razy, po kazdym wlaczeniu komputera, czy po kazdym odloczeniu od modemu. W koncu trzeba wykorzystac zmienne IP!!!

 • Avatar

  Lovise, 09:09 12 Wrz '07

  Super! Głosujmy! :D

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Wyśmiewaliśmy się ze świata dorosłych i zgodnie doszliśmy do wniosku, że nigdy nie dorośniemy, ponieważ wokół nas widzieliśmy tylko głupotę - Bono