06:22 11 Wrz '07

Oddaj głos na U2

Oddaj głos na U2 ^ ^ ^ ^

W związku z nadchodzącą 50 rocznicą nagród Grammy, zostanie zorganizowany specjalny wieczór z najlepszymi występami podczas gali na przestrzeni lat, wybranymi przez internautów.

Głosowanie odbywa się pod TYM adresem, można oddać aż 5 głosów. Najlepsza 25 zostanie pokazana 30 listopada w specjalnym programie stacji CBS.

Jak głosować? Wystarczy przeciągnąć 5 wybranych klipów (z prawej strony ekranu) do kwadratów znajdujących się u dołu ekranu i kliknąć na przycisk "Vote Now". System automatycznie utworzy listę naszych głosów.

Wśród występów na które można oddać głos jest utwór "Beautiful Day", który U2 wykonali w 2001 roku oraz charytatywny projekt Tsunami Tribute w utworze "Across The Universe" (2005) w którym uczestniczył Bono.

Głosowanie kończy się 7 października.

 • U2roopa (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (3) Strona 1/1

 • Avatar

  Lovise, 13:53 15 Wrz '07

  jak ma się UPC to też się da :p

 • kretyn, 10:12 14 Wrz '07

  Hej! Ktos, kto ma neostarde moze zaglosowac kilka razy, po kazdym wlaczeniu komputera, czy po kazdym odloczeniu od modemu. W koncu trzeba wykorzystac zmienne IP!!!

 • Avatar

  Lovise, 09:09 12 Wrz '07

  Super! Głosujmy! :D

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono