11:45 10 Wrz '07

The Edge na "GQ Awards".

The Edge na "GQ Awards". ^  ^  ^  ^

W ubiegły wtorek The Edge pojawił się w Londynie na rozdaniu nagród czasopisma dla mężczyzn "GQ". Uhonorował swojego dobrego kolegę, Jonathana Ive'a, projektanta iPoda.

"Okay! Ręce w górę jeśli ktoś posiada Zune!" - The Edge w Royal Opera House, wywołał do odpowiedzi tych, którzy mają konkurencyjny odtwarzacz Microsoftu. W górę poszła tylko jedna ręka. Na pytanie "Kto posiada iPoda?", w górę poszły prawie wszystkie ręce.

The Edge w mowie poprzedzającej wręczenie nagrody powiedział:

"iPod jest tak integralną częścią naszego życia, że trudno uwierzyć, że był czas kiedy nie istniał. A jednak... Ktoś pewnego dnia poszedł do pracy, patrzył się na czysty kawałek papieru i wymarzył sobie ten piękny i pożądany kawałek pudełka. Projektantem roku, wg. czasopisma "GQ" jest twórca iPoda, iPhone'a i po prostu wszystkiego za co kochamy Apple'a. Wprowadził piękne przedmioty dla mas, jest naprawdę utalentowany - Jonathan Ive".

Na rozdaniu nagród byli obecni również Paul McGuinness i jego żona Kathy. Wśród prezentujących nagrody byli m.in Madonna i Naomi Cambell. Wśród odbierających Kanye West, Paul McCartney i zespół Kaiser Chiefs.

  • U2roopa (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • bremo, 17:56 10 Wrz '07

    Właśnie czekam żeby sobie iPoda classic nowego kupić:) Nie rozumiem dlaczego nie ma nowego iPoda U2, jeżeli nowa seria wyszła ;( Wie ktoś o co chodzi?

Zdjęcia

  • The Edge na "GQ Awards".
  • The Edge na "GQ Awards".
  • The Edge na "GQ Awards".

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Nie wiemy dokąd zmierzamy, ale czyż to nie jest przyjemne? - Bono