23:24 1 Sie '10

5 dni do koncertu w Turynie - podsumowanie

Odliczamy: 5!

Po kilku dniach niepewności, plotek i fałszywych alarmów wreszcie mamy konkrety. Niedziela przyniosła owocną próbę na Stadionie Olimpijskim ze sporymi niespodziankami w setliście.

Zanim przejdziemy do wczorajszej próby, zapraszamy do obejrzenia kolejnego klipu z U2.com. Tym razem w roli głównej jeden z (...)

23:59 31 Lip '10

6 dni do koncertu w Turynie - podsumowanie

Odliczamy: 6!

Sobota za nami i właściwie z każdym dniem wiemy coraz mniej. Teraz nie ma już nawet pewności, że zespół w pełnym składzie jest w Turynie.

Niektórzy fani twierdzą, że widzieli Bono w okolicy miasta ale biorąc pod uwagę ilość plotek z którymi mieliśmy do tej pory do (...)

14:52 30 Lip '10

7 dni do koncertu w Turynie - podsumowanie

Odliczamy: 7!

Piątek za nami. Wydaje się, że wokalisty U2 nadal nie ma w Turynie.

U2.com odlicza - scena w pełnej krasie:

12:04 30 Lip '10

“U2360° At The Rose Bowl" pod chmurką w Iławie

"Rose Bowl" na plaży w Iławie

Dobra informacja dla fanów U2 z Iławy. w ramach cyklu "Kino nocnych marków" już jutro będziecie mogli zobaczyć “U2360° At The Rose Bowl".

Projekcja koncertu odbędzie się 31.07 (sobota) o 22 na plaży miejskiej przy ulicy Kajki. W razie niepogody organizatorzy zapraszają do (...)

(...)
23:53 29 Lip '10

8 dni do koncertu w Turynie - podsumowanie

Odliczamy: 8!

Czwartek nie przyniósł specjalnych rewolucji w kwestii przygotowań do koncertu. Wiadomo za to, że zespół jest już w Turynie.

Odliczamy z U2.com. Tym razem w roli głównej wczorajsze próby świateł. Ekipa miała wyjątkowo pracowitą noc:

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Dla mnie Jezus Chrystus nie jest związany z żadną religią. Dla mnie religia, to zasady wymyślone przez ludzi, które mają wypełnić opuszczone przez Boga miejsce - Bono