23:24 1 Sie '10

5 dni do koncertu w Turynie - podsumowanie

Odliczamy: 5!

Po kilku dniach niepewności, plotek i fałszywych alarmów wreszcie mamy konkrety. Niedziela przyniosła owocną próbę na Stadionie Olimpijskim ze sporymi niespodziankami w setliście.

Zanim przejdziemy do wczorajszej próby, zapraszamy do obejrzenia kolejnego klipu z U2.com. Tym razem w roli głównej jeden z (...)

23:59 31 Lip '10

6 dni do koncertu w Turynie - podsumowanie

Odliczamy: 6!

Sobota za nami i właściwie z każdym dniem wiemy coraz mniej. Teraz nie ma już nawet pewności, że zespół w pełnym składzie jest w Turynie.

Niektórzy fani twierdzą, że widzieli Bono w okolicy miasta ale biorąc pod uwagę ilość plotek z którymi mieliśmy do tej pory do (...)

14:52 30 Lip '10

7 dni do koncertu w Turynie - podsumowanie

Odliczamy: 7!

Piątek za nami. Wydaje się, że wokalisty U2 nadal nie ma w Turynie.

U2.com odlicza - scena w pełnej krasie:

12:04 30 Lip '10

“U2360° At The Rose Bowl" pod chmurką w Iławie

"Rose Bowl" na plaży w Iławie

Dobra informacja dla fanów U2 z Iławy. w ramach cyklu "Kino nocnych marków" już jutro będziecie mogli zobaczyć “U2360° At The Rose Bowl".

Projekcja koncertu odbędzie się 31.07 (sobota) o 22 na plaży miejskiej przy ulicy Kajki. W razie niepogody organizatorzy zapraszają do (...)

(...)
23:53 29 Lip '10

8 dni do koncertu w Turynie - podsumowanie

Odliczamy: 8!

Czwartek nie przyniósł specjalnych rewolucji w kwestii przygotowań do koncertu. Wiadomo za to, że zespół jest już w Turynie.

Odliczamy z U2.com. Tym razem w roli głównej wczorajsze próby świateł. Ekipa miała wyjątkowo pracowitą noc:

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam