17:12 5 Wrz '07

Nasz reżyser znowu w akcji!

Nasz reżyser znowu w akcji! ^  ^  ^  ^

Bartek Bugajski nie daje nam zapomnieć o swoich produkcjach... Tym razem zaskakuje nas poprawioną wersją własnego klipu do "Acrobat".

Jak napisał na The Joshua Forum: "Postanowiłem nie spoczywać na laurach i "poprawić" starego Acrobata (z racji tego, że dla mnie formuła korzystania z klipów się wyczerpała, nie chcę na siłę nic nowego robić). Jest mniej (a prawie nie ma w ogóle) Popmartu, jest MacPhisto, więcej czerni i bieli i wierzę, że może trochę mroczniej. Co najlepsze, YouTube tym razem nie zepsuło synchronizacji obrazu z dźwiękiem, więc tego Acrobata możecie oglądać tak jak sobie to wymarzyłem".

Oto link do klipu:
"Acrobat (New Version)"

Jak tylko Bartek umieści klip w wysokiej jakości w internecie, podamy do niego linka.

Czekamy na więcej:)!

  • U2roopa (źródło: własne, Bartek Bugajski)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

  • andy, 18:48 7 Wrz '07

    Bart - rób to dalej ku pokrzepieniu serc - BOSKO

  • bremo, 21:23 5 Wrz '07

    Świetne, super oddany klimat :) Przyznam się, że Acrobat, podobnie jak zooropa zawładnął mną dopiero po obejrzeniu Bartka teledysku. Świetna robota, oby tak dalej! P.S.: czy te teledyski docierają jakoś do zespołu albo fanklubu oficjalnego? bo powinny ;)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Miłość jest obosiecznym mieczem, a ja nie chciałem pisać o romansach, bo dla mnie nie ma w nich nic ciekawego. Najważniejsza jest ta druga strona - Bono