05:59 12 Sie '07

To już 10 lat!!!

To już 10 lat!!! ^ ^ ^ ^

"Parę minut po 21 na służewieckim torze zgasły wszystkie światła, oświetlona była tylko scena. Muzyka płynąca z taśmy staje się głośniejsza, coraz bardziej agresywna. 60-tysięczny tłum zaczyna falować i klaskać w jej rytm..."

Tak zaczynały się relacje, które ogarnęły Polskę 13.08.1997, kilka godzin po pierwszym koncercie, jaki U2 zagrali w Polsce. Przypomnijmy... 12.08.1997, trasa PoPMart, Tory Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu.
Zachęcamy do wspomnień, zapraszamy do dzielenia się refleksjami odnośnie trasy PoPMart. Dla odświeżenia pamięci:

Materiał (w trzech częściach) z telewizji Polsat, o koncercie w Polsce - przygotowania do koncertu, wywiad z producentem, wywiad z zespołem, fragmenty koncertu:Na stronie Mofo, w archiwum aktualności na głównej stronie, odnajdziecie pokaźny zbiór materiałów prasowych dotyczących koncertu:
-At The End Of The Net-

oraz relację z RMF FM, z początku koncertu:
Relacja - Wejście

 • U2roopa (źródło: własne, youtube.com, At The End Of The Net - strona Mofo, Foto By Joy)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (4) Strona 1/1

 • Avatar

  Człowieczka, 09:07 17 Sie '07

  A ja w tym dniu kończyłam siedem lat i nawet nie wiedziałam kto to U2. Ale teraz po 10ciu latach jestem uświadomiona NA SZCZĘŚCIE!!!

 • Ala, 20:17 14 Sie '07

  W tamtym czasie byłam fanką już z 10-letnim stażem..., minęło kolejnych 10 lat a ja mam ochotę na jeszcze....

 • jula, 19:14 14 Sie '07

  to właśnie od tego koncertu tak naprawdę zaczęłam słuchać u2, miałam wtedy 18 lat, minęło 10, a ja nadal kocham ich muzykę!

 • Martyś, 09:57 13 Sie '07

  To było niesamowite .. pamiętam jak moi rodzice wrócili z koncertu .. przez kilka dni przeżywali, a bardzo rzadko im się to zdarza ..

Zdjęcia

 • To już 10 lat!!!
 • To już 10 lat!!!
 • To już 10 lat!!!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Zawsze widziałem w heroinie wielkie zło... podejrzewałem więc, że każdy, kto zaczyna ją brać, podziela ten strach. Nie rozumiem, jak można dać się przyprzeć aż tak bardzo do muru, tak bardzo poddać się jej kontroli. Ja sam nigdy nie z - Adam