Koncerty

16:22 22 Mar '11

3 dni do koncertu w Chile!!!

U2 zagrają już w piątek!

Na Estadio Nacional stoi już charakterystyczny pająk z którym U2 jeżdżą po świecie z produkcją "U2360° Tour". Wczoraj na płycie stadionu odbyła się konferencja prasowa.

Na pytania dziennikarzy odpowiadał m.in. Jack Berry, szef produkcji trasy:

09:01 8 Mar '11

Elbow supportem U2!

24 czerwca supportem U2 będą Elbow!

Wiemy już, kto rozgrzeje publiczność na festiwalu Glastonbury tuż przed występem U2. Będzie to zespół Elbow.

Współorganizatorka festiwalu Emily Eavis potwierdziła wcześniejsze plotki i poinformowała o występie Elbow poprzez swoje konto (...)

(...)
12:21 4 Mar '11

U2360° Tour numerem jeden

Pół miliona widzów na dwunastu koncertach!

Obecna trasa koncertowa U2 zajęła 1. miejsce w najnowszym rankingu magazynu "Billboard", podsumowującym wpływy ze sprzedaży biletów.

Zespół podczas ostatnich dwunastu koncertów na dwóch kontynentach zarobił na wejściówkach ponad 67 milionów dolarów. Pod (...)

23:35 23 Lut '11

U2.com: U2 na Glastonbury 2011!!!

Udział zespołu w festiwalu oficjalnie potwierdzony!!!

Koniec spekulacji i plotek. The Edge potwierdził dziś udział zespołu w tegorocznej edycji jednego z największych festiwali muzycznych na świecie. U2 zagrają na Glasto 24 czerwca.

"Jesteśmy niesamowicie podekscytowani tym, że możemy zagrać dla najlepszej festiwalowej publiczności na świecie." Takich (...)

21:39 22 Paź '10

Gitarzysta Interpol zachwycony trasą z U2

Ekscytacja i dobra zabawa...

W wywiadzie dla portalu ocweekly.com Daniel Kessler przyznał, że supportowanie U2 w czasie "U2 360° Tour" było bardzo ekscytujące.

Początek nie był jednak łatwy, bo rozpoczął się od kontuzji Bono, która pokrzyżowała trochę plany członkom Interpol. Byli (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

W U2 wyjątkowa jest muzyka, nie muzycy. Muzyka, która jest na zmianę potężna i wzruszająca, współczesna, ponadczasowa, prowokująca do głębokich przemyśleń, od czasu do czasu absurdalna, a czasami zabawna - Bono