09:05 15 Paź '12

Bono i jego "ONE Tour"

W poprzednim tygodniu lider U2 był dość zajęty. Podróżował po Europie, by odbyć spotkania poruszające problem ubóstwa i głodu.

W poniedziałek (8.10.12) Bono spotyka się w Niemczech z członkami Partii Socjaldemokratycznej i prezydentem Joachimem Gauckiem na (...)

09:26 29 Wrz '12

The Edge występuje na The Friendship Ball

W czwartkowy wieczór (27.09.12) gitarzysta U2 wystąpił gościnnie wraz z Bryanem Ferry w Londynie.

Była to część eventu The Friendship Ball, którego celem była pomoc w zbiórce pieniędzy na programy walki z rakiem i badania w Crumlin (...)

(...)
10:16 6 Wrz '12

Bono na rozdaniu nagród GQ Men of the Year Awards 2012

We wtorkowy wieczór (4.09.12) zostały przyznane statuetki GQ.

Bono wręczył nagrodę przyjacielowi Salmanowi Rushdie'owi w kategorii "Inspiracja", z którego rąk to właśnie U2 otrzymało rok (...)

09:51 6 Wrz '12

"From The Ground Up" wkrótce!

Już w październiku zostanie opublikowana oficjalna książka ze zdjęciami z trasy 360°.

Wydana w twardej oprawie, ze zdjęciami autorstwa Ralpha Larmanna i tekstem Dylana Jonesa jest już możliwa do zamówienia (jako (...)

07:36 20 Sie '12

"Nowe U2 będzie inne!"

Tak wypowiadał się Gavin Friday o nowym materiale U2, który ma się ukazać w 2013 roku.

Długoletni przyjaciel zespołu wystąpił w sobotni poranek (18.08.12) w  programie Weekend on One (RTE Radio One), podczas którego (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Grupa facebukowa U2 Polska One.U2.fan

    moje posty są banowane na grupie, jakim prawem? Rodia publikuj śmiało twoje posty już nie są banowanie.Ktos włączył przy twoim... więcej

  • Covery Marcina acr

    Ja już Ci odpisałem na priv, ale myśle że kolega Rodia powinien wyrazić swoje zdanie, bo ja uważam ż to lepsze niż Inhaler, a Ro... więcej

  • Patricksowe Piwo w Warszawie 2020 acr

    Rozmawiałem właśnie ze Szefem i on chciał coś na kolejny weekend (ten 21.03) robić w PZ. Dżizas zabijcie mnie. Jestem ostatnią o... więcej

W jednej chwili patrzysz, jak zabijają kogoś w filmie "Zawodowcy", a już po chwili w "Widomościach" oglądasz wypadające z okna ciało... Fikcja staje się czymś znajomym, że powoli zaczynamy tracić wrażliwość w kontakcie z - Bono