09:05 15 Paź '12

Bono i jego "ONE Tour"

W poprzednim tygodniu lider U2 był dość zajęty. Podróżował po Europie, by odbyć spotkania poruszające problem ubóstwa i głodu.

W poniedziałek (8.10.12) Bono spotyka się w Niemczech z członkami Partii Socjaldemokratycznej i prezydentem Joachimem Gauckiem na (...)

09:26 29 Wrz '12

The Edge występuje na The Friendship Ball

W czwartkowy wieczór (27.09.12) gitarzysta U2 wystąpił gościnnie wraz z Bryanem Ferry w Londynie.

Była to część eventu The Friendship Ball, którego celem była pomoc w zbiórce pieniędzy na programy walki z rakiem i badania w Crumlin (...)

(...)
10:16 6 Wrz '12

Bono na rozdaniu nagród GQ Men of the Year Awards 2012

We wtorkowy wieczór (4.09.12) zostały przyznane statuetki GQ.

Bono wręczył nagrodę przyjacielowi Salmanowi Rushdie'owi w kategorii "Inspiracja", z którego rąk to właśnie U2 otrzymało rok (...)

09:51 6 Wrz '12

"From The Ground Up" wkrótce!

Już w październiku zostanie opublikowana oficjalna książka ze zdjęciami z trasy 360°.

Wydana w twardej oprawie, ze zdjęciami autorstwa Ralpha Larmanna i tekstem Dylana Jonesa jest już możliwa do zamówienia (jako (...)

07:36 20 Sie '12

"Nowe U2 będzie inne!"

Tak wypowiadał się Gavin Friday o nowym materiale U2, który ma się ukazać w 2013 roku.

Długoletni przyjaciel zespołu wystąpił w sobotni poranek (18.08.12) w  programie Weekend on One (RTE Radio One), podczas którego (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Utwór doskonały Owłos

    Hmmm, jak dziś bym myślał, to chyba The Unforgettable Fire jednak. Ale to może dlatego, że nie da się tego zagrać lepiej niż na... więcej

  • Kawałek 'na dziś'.. Owłos

    https://www.youtube.com/watch?v=dp2po8HRC6k   Piosenka tak bardzo o naszych czasach i o samotności, że nie dziwota, że usły... więcej

"Zawsze widziałem w heroinie wielkie zło... podejrzewałem więc, że każdy, kto zaczyna ją brać, podziela ten strach. Nie rozumiem, jak można dać się przyprzeć aż tak bardzo do muru, tak bardzo poddać się jej kontroli. Ja sam nigdy nie z - Adam