16:01 26 Cze '07

Od początku widział w nim przywódcę

Od początku widział w nim przywódcę ^ ^ ^ ^

Bono twierdzi, że od początku widział w Tonym Blairze wielkiego przywódcę, ponieważ wiedział, że polityk umie grać na gitarze.

Nastoletni Blair grywał w rockowej formacji Ugly Rumours i jak wierzy wokalista grupy U2, właśnie ten epizod z młodości przyczynił się do jego późniejszych sukcesów.

- Gitarzyści są bardzo inteligentni i pracowici - potrafią godzinami ćwiczyć w sypialni akordy. Najbardziej podziwiam Tony'ego za to, że godził się na krytykę i ataki za robienie tego, w co wierzył, chociaż jednocześnie zarzucano mu manipulowanie ludźmi i sprytny PR - mówi rockman.

Blair oficjalnie ustąpił ze stanowiska premiera w środę po południu (27 czerwca), a jego miejsce na Downing Street 10 zajął dotychczasowy minister skarbu Gordon Brown.

 • U2roopa (źródło: własne, onet.pl)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (5) Strona 1/1

 • Avatar

  Koziol, 10:38 30 Cze '07

  hmmm nie rozumiem tylko po co Bono tak mowi... raz twierdzi ze Blair jest ,,tyranem i balwanem,, a raz ze jest super popieram Bono co do spraw afryki itp. ale nie to ze razx mowi o polityku jedno a za plecami drugie no ciekawe ile osob mnie za to opierdzieli... ale poprostu tak mysle

 • Zoo, 21:06 28 Cze '07

  LOL... ploty, ploty, ploty.

 • Paula, 20:06 28 Cze '07

  Och pardon, nie popatrzyłam na twój nick, Moniu

 • Paula, 20:05 28 Cze '07

  No ba! A ja pierwszym prezydentem kobietą IV RP :D (Chociaz licho wie, która to RP wtedy będzie ;P)

 • monia_sz, 18:45 28 Cze '07

  ciekawe spostrzeżenie... to może w przyszłości zostanę prezydentem:)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować - Bono