08:32 12 Cze '07

Czy gwiazdy rocka mogą zmienić świat?

Czy gwiazdy rocka mogą zmienić świat? ^ ^ ^ ^

Szukasz odpowiedzi na to pytanie? Ten news jest dla Ciebie...

Zapraszamy do działu z artykułami, gdzie umieściliśmy główny tekst, pochodzący ze specjalnego wydania Independent, redagowanego przez Bono:

Czy gwiazdy rocka mogą zmienić świat?

 • U2roopa (źródło: własne, U2-site.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (7) Strona 1/1

 • Avatar

  Prosiak, 19:15 17 Cze '07

  nie wiem... ja myślę, że jak usa to i polska. ludzie sa rozni ale to ludzie, czy w stanach czy w polsce. polacy mniej podatni na wpływy?

 • mACIEJ, 18:38 17 Cze '07

  Myślę, że gwiazdy rocka mogą wpynąć na poszczególne państwa, ale wątpie żeby wpłyneli np. na Polske :) Zmian dzięki gwiazdom mogą się spodziewać chociażby Stany Zjednocznone...

 • Avatar

  Prosiak, 11:51 16 Cze '07

  rzeczywiście sie zgodze, ale tu wpływ na nas mają nie tylko gwiazdy rocka, ale w ogóle szeroko pojęte "gwiazdy". Jeżeli słyszę pytanie: Czy gwiazdy rocka mogą zmienić świat? to automatycznie myślę o zmienianiu świata właśnie przez rocka, przez muzykę. i sądzę że Bono powinien się skupiać na takim zmienianiu świata, bo to, chybna wszyscy się zgodzą, umie najlepiej:)

 • lu, 11:04 16 Cze '07

  Masz rasje Prosiaku:) chociaż nie chodzi tu tylko o myzyke. Taka gwiazda rocka ma wieksze mozliwosci nie tylko jezeli chodzi o działanie we własnym zakresie ale tez w dotarciu do ludzi. Dzieki temy ze ktos zwraca uwage np na takiego Bono ktory zajmuje sie Afryka również zaczyna ja dostrzegac i moze to go do czegos zainspiruje, nie?;)

 • Avatar

  Prosiak, 09:03 16 Cze '07

  w oderwaniu od tekstu, którego jeszcze nie czytałam: w pewnym sensie mogą. bo czy zmienianie świata musi polegać na likwidowaniu długów afryki? a nie. bo muzyka zmienia człowieka. tak mi sie wydaje... jednoczy, integruje, zmusza do wymieniania poglądów... może to troche abstrakcyjna teoria, żeby jedna piosenka zmieniła coś na swiecie, ale moze cos zmienic w kazdym z nas. a to ma swoje...hmmm... globalne skutki:P troche to naciągane ale co o tym myslicie?

 • Avatar

  geronimo, 15:44 13 Cze '07

  Ubóstwo Afryki jest jednoczesnie dowodem na ubóstwo moralne i krótkowzroczność elit politycznych i gospodarczych Świata Zachodniego. Do momentu pojawienia się sysyemowego programu dostarczenia "wędki" społeczeństwom Afryki, rzucane obecnie "ryby" nie przyniosą widocznej poprawy sytuacji na "Czarnym Lądzie"

 • Martyś, 17:55 12 Cze '07

  Żaden człowiek sam nie zmieni świata, ale może znależć ludzi którzy mu w tym pomogą. Bono sam tak powiedział, i ma racje.

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono