08:32 12 Cze '07

Czy gwiazdy rocka mogą zmienić świat?

Czy gwiazdy rocka mogą zmienić świat? ^ ^ ^ ^

Szukasz odpowiedzi na to pytanie? Ten news jest dla Ciebie...

Zapraszamy do działu z artykułami, gdzie umieściliśmy główny tekst, pochodzący ze specjalnego wydania Independent, redagowanego przez Bono:

Czy gwiazdy rocka mogą zmienić świat?

 • U2roopa (źródło: własne, U2-site.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (7) Strona 1/1

 • Avatar

  Prosiak, 19:15 17 Cze '07

  nie wiem... ja myślę, że jak usa to i polska. ludzie sa rozni ale to ludzie, czy w stanach czy w polsce. polacy mniej podatni na wpływy?

 • mACIEJ, 18:38 17 Cze '07

  Myślę, że gwiazdy rocka mogą wpynąć na poszczególne państwa, ale wątpie żeby wpłyneli np. na Polske :) Zmian dzięki gwiazdom mogą się spodziewać chociażby Stany Zjednocznone...

 • Avatar

  Prosiak, 11:51 16 Cze '07

  rzeczywiście sie zgodze, ale tu wpływ na nas mają nie tylko gwiazdy rocka, ale w ogóle szeroko pojęte "gwiazdy". Jeżeli słyszę pytanie: Czy gwiazdy rocka mogą zmienić świat? to automatycznie myślę o zmienianiu świata właśnie przez rocka, przez muzykę. i sądzę że Bono powinien się skupiać na takim zmienianiu świata, bo to, chybna wszyscy się zgodzą, umie najlepiej:)

 • lu, 11:04 16 Cze '07

  Masz rasje Prosiaku:) chociaż nie chodzi tu tylko o myzyke. Taka gwiazda rocka ma wieksze mozliwosci nie tylko jezeli chodzi o działanie we własnym zakresie ale tez w dotarciu do ludzi. Dzieki temy ze ktos zwraca uwage np na takiego Bono ktory zajmuje sie Afryka również zaczyna ja dostrzegac i moze to go do czegos zainspiruje, nie?;)

 • Avatar

  Prosiak, 09:03 16 Cze '07

  w oderwaniu od tekstu, którego jeszcze nie czytałam: w pewnym sensie mogą. bo czy zmienianie świata musi polegać na likwidowaniu długów afryki? a nie. bo muzyka zmienia człowieka. tak mi sie wydaje... jednoczy, integruje, zmusza do wymieniania poglądów... może to troche abstrakcyjna teoria, żeby jedna piosenka zmieniła coś na swiecie, ale moze cos zmienic w kazdym z nas. a to ma swoje...hmmm... globalne skutki:P troche to naciągane ale co o tym myslicie?

 • Avatar

  geronimo, 15:44 13 Cze '07

  Ubóstwo Afryki jest jednoczesnie dowodem na ubóstwo moralne i krótkowzroczność elit politycznych i gospodarczych Świata Zachodniego. Do momentu pojawienia się sysyemowego programu dostarczenia "wędki" społeczeństwom Afryki, rzucane obecnie "ryby" nie przyniosą widocznej poprawy sytuacji na "Czarnym Lądzie"

 • Martyś, 17:55 12 Cze '07

  Żaden człowiek sam nie zmieni świata, ale może znależć ludzi którzy mu w tym pomogą. Bono sam tak powiedział, i ma racje.

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Nie wiemy dokąd zmierzamy, ale czyż to nie jest przyjemne? - Bono