07:10 29 Maj '07

Fani do U2: nie mieszajcie muzyki i polityki.

Fani do U2: nie mieszajcie muzyki i polityki. ^ ^ ^ ^

Serwis atu2.com przygotował dla czytelników ankietę, w której mieli się oni wypowiedzieć na temat wykorzystania piosenek U2 w kampaniach politycznych...

Wynik sondy, która jeszcze się nie zakończyła jest jednoznaczny i raczej nie ma szans by uległ zmianie. Aż 76 % fanów U2 (odwiedzających atu2.com) jest przeciwnych wykorzystywaniu muzyki U2 do celów kampanii politycznych. Tylko 24 % nie ma nic przeciwko temu.

W ankiecie udział wzięło ponad dwa tysiące osób.

Przypomnijmy, że grupa U2 jest faworytem w gronie kandydatów, których piosenki mogą pojawić się w kampanii wyborczej Hillary Clinton.
Kandydatka partii demokratycznej na prezydenta USA ogłosiła na swojej stronie internetowej konkurs, w którym internauci mogą głosować na piosenkę, jaka będzie towarzyszyć jej przyszłorocznej kampanii wyborczej.

 • U2roopa (źródło: własne, atU2.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (12) Strona 1/1

 • monia_sz, 21:43 31 Maj '07

  jestem pewna, że chłopaki i tak się na to nie zgodzą:)

 • di, 17:29 31 Maj '07

  już bez przesady, spotyka sie z "wielkimi" tego świata, tymi co rozdają karty, ale nie gra z nimi w jednej drużynie i niech tego nie zmienia, bo w oczach wielu straci na wiarygodności i będzie z tego więcej szkody niż pożytku

 • zieleniak, 17:09 31 Maj '07

  włansie czy oni wyrazili jaka kolwiek zgode na to zeby ta piosneka została wykorzystana na jej kampanii? To chyba był jakis konkurs na piosenke ktora zostanie wybrana na jej kampanie i najwiekszym powodzeniem cieszyło sie U2 .ale chyba jeszcze nie wybrai ostatecznie czy to oni maja byc ale skoro w ogoel ich tam zakwalifikowali to pewnie oni sie na to zgodzili... a jezeli sie zgodzili to Bono napewno widział w tym korzysci zwiazane z DATA i problemami Trzeciego Swiata sadził ze jezeli ona wygra to potem sypnie kasa.zeby sie nie przeliczył.

 • Paula, 16:33 31 Maj '07

  A czy żeby w ogóle wziac U2 pod uwage w tym "konkursie", nie musiała mieć Ich zgody?

 • Martyś, 20:09 30 Maj '07

  Tak Jonasz .. ale oni wkładają swój tyłek głębiej w to co nie trzeba. To wkońcu U2 się zgodziło czy jeszcze nie ?

 • Avatar

  Fledge, 18:45 30 Maj '07

  Krytykujecie Hillary ale należy wziac pod uwagę ze zgodę na wykorzystanie piosenek muszą wyrazić U2.

 • jonasz, 17:23 30 Maj '07

  zalezy jak to rozumiecie. np. nie powinni się mieszać do kampanii wyborczych itp. ale Bono musi mieć dostęp do polityków z powodu jego zaangażownia w DATA itp. ale nie jestem za wykorzystanie muzykii U2 w kampanii Clintonowej. POZDROWIENIA

 • Martyś, 16:27 30 Maj '07

  ZIeleniak ma racje. Myśli, że skoro U2 są bardzo sławni (bo są) to ma większe szanse na wygraną.

 • Zieleniak, 14:49 30 Maj '07

  Clintonowa mysli ze jak wybierze U2 to wygra bo fani U2 zagłosuja na nia .... jestem całkowicie za zeby U2 nie mieszac do polityki.

 • Paula, 18:14 29 Maj '07

  No more! Pani Hillary dziekujemy i proponujemy znaleźć zespół, który takimi występami usatysfakcjonuje swoich fanów. A U2, Szanowna Pani Prawie Prezydent,prosimy zostawić w spokoju :)

 • Martyś, 13:37 29 Maj '07

  Żadnej polityki .. Zgadzam się. Możecie wiele aie nie wkładajcie swojego tyłka do spraw państwowych.

 • U2manka, 12:50 29 Maj '07

  Ja też jestem za tym aby nie mieszano U2 do polityki, to nie ma sensu.!!!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować - Bono