11:21 27 Maj '07

Wokalista Pet Shop Boys atakuje

Wokalista Pet Shop Boys atakuje ^ ^ ^ ^

Neil Tennant skrytykował koncerty pod hasłem "Live Earth", przy okazji oberwało się również Bono.

Tennant, zdenerwowany ideą mówienia ludziom o czymś, z czego sobie dobrze zdają sprawę stwierdził jasno - "Nie zagram na Live Earth".

Koncerty z cyklu Live Earth zaplanowano na 7 lipca. Ich pomysłodawcą jest Al Gore, były wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, który chce w ten sposób zwrócić uwagę na problemy związane z globalnym ociepleniem. "Wszyscy wiemy o tym wszystko" - komentuje jego pomysł Tennant.

Przy okazji wokalista Pet Shop Boys skomentował również działalność Bono, mimo, że ten nie jest związany z akcją "Live Earth". "Bono jest sławny, ale używa sławy tylko po to, by być jeszcze bardziej sławnym. Nie jestem przekonany czy reszta zespołu U2 czuje się z tym komfortowo" - "Sam pomysł, że muzycy rockowi mówią innym ludziom, że coś jest dobre, a coś innego złe, jest arogancją".

 • U2roopa (źródło: własne, cgm.pl, yahoo.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (10) Strona 1/1

 • fan PET SHOP BOYS, 11:16 5 Cze '07

  To fakt, Neil troche przegiął. Kiedys PSB zagrali na LIVE 8 w Moskwie, wiec jego wypowiedzi teraz brzmia troche niestosownie. Z drugiej strony Bono moim zdaniem nie robi tak naprawde nic. No bo powiedzcie ile dzieci w Afryce rzeczywiscie zostalo nakarmionych dzieki nawolywaniom Bono? Czy jakikolwiek polityk zrobil cokolwiek dzieki temu ze Bono wyrecytowal mu kilka linijek z Biblii? Zeby nie bylo..jestem fanem U2(tylko mi nie wyrzucajcie ze nie da sie byc fanem PSB i U2 jednoczesnie), ale musze przyznac ze Bono rozmienia dorobek U2 na drobne. Nie wolelibyscie zeby byl kojarzony dzieki muzyce ktora tworza zamiast dzieki usciskom dloni z Bushem ktory chce podniesc swoje notowania i pokazac jaki jest cool?

 • monia_sz, 21:39 31 Maj '07

  ktoś zna tych Pet Shop Boys?

 • eloise, 15:35 31 Maj '07

  Tak, Bono potrzebuje rozgłosu bo właśnie założył zespół z kolegami i nikt ich nie zna. Sa mało popularni a już znudziło im się supportowanie na koncertach prawdziwych gwiazd.

 • Paula, 15:59 28 Maj '07

  "Sam pomysł, że muzycy rockowi mówią innym ludziom, że coś jest dobre, a coś innego złe, jest arogancją"? - No sorry, od kiedy to muzycy dzielą się na równych i równiejszych? Muzyk klasyczny wie co jest dobre, a co złe, a rockowy już nie ma takiego konfortu?

 • Zieleniak, 07:37 28 Maj '07

  ta jasne nie ma czym sie zając i krytykuje innych. Brakuje mu tyle dobroci ktora ma Bono. On poprostu nie umie pomagac innym wiec nie podoba mu sie postawa Bono. Zreszta nikt nie karze mu wspolpracowac z Bono. Jak mu sie nie podoba to co z tego. Nikogo nie obchodzi jego zdanie.

 • Mister MacPhisto, 19:33 27 Maj '07

  Kolejny, który ocenia innych według siebie i tyle.

 • di, 18:37 27 Maj '07

  jasne Bono robi to wszystko, żeby rozniecić ogień swojej sławy, a ci co go krytykują próbują się przy tym ogniu ogrzać...sorry żałosne. To jest piękne, że Bono potrafi zająć się czymś innym, niż tylko czubkiem własnego nosa i mimo tego, co w życiu osiągnął interesuje go los innych ludzi

 • Martyś, 17:50 27 Maj '07

  Ma trochę racji. Ale Korzen ma racje, te ich wypowiedzi stają się monotonne ;)

 • korzen, 14:35 27 Maj '07

  pan z pet shop boys poniekąd ma racje, ale wszyscy krytycy Bono - dookoła powtarzają ciagle to samo. oryginalnosci troche

 • di, 13:50 27 Maj '07

  z tego prosty wniosek- Neil Tennant zachował się arogancko, nieładnie...

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Nie mam pojęcia, co będzie dalej, właśnie to jest wspaniałe, że będąc w U2 nigdy nie wiem, co się wydarzy. Po rostu musimy mieć chęć do pracy, jeżeli my będziecmy chcieli pracować, ludzie będą chcieli nas słuchać - Bono