21:29 17 Maj '07

Bono prezentuje Raport DATA 2007

Bono prezentuje Raport DATA 2007 ^ ^ ^ ^

Bono przedstawił w Berlinie wspólnie z Bobem Geldofem i Herbertem Grönemeyerem aktualny raport z działalności kampanii DATA.

Główną tezą raportu jest fakt, iż pomoc rozwijana w Afryce jest coraz owocniejsza, podczas gdy panstwa G8 mimo obietnic światowej walki z biedą pozostają w tyle. O wystąpieniu Bono podczas wizyty w Komisji Europejskiej, w którym skrytykował najbogatsze kraje za zbytnią opieszałość w udzielaniu pomocy dla Czarnego Lądu pisaliśmy 16 maja.

Trzej muzycy wezwali panstwa G8 i szefów rządów do przedsięwziecia konkretnych srodków aby przezwycieżyć ekstremalną biedę. Bono, Geldof i Grönemeyer bedą także obecni na koncercie "DEINE STIMME GEGEN ARMUT" (Twój głos przeciwko biedzie) 7.6 w Rostocku.

 • jedrzej (źródło: U2roopa, Ania Nasionek, U2tour.de)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

 • Kiero, 20:18 24 Maj '07

  Określę to tak:Ludzie o takich sercach jak Bono itp., którzy pomagają w zwalczaniu biedy,ubóstwa a w szczególności głodu winni stać się przykładem dla wszystkich ludzi, u których dziś podstawowe wartości,(pomoc,miłość,dobroć,itp.) odchodzą w zapomnienie.
  Dziś ważniejszy jest własny "tyłek".Każdy mówi sobie a co się będę przejmował kimś tam, ja mam dobrze i tyle....To jest chore zaznaczam Chore po całości.

Zdjęcia

 • Bono prezentuje Raport DATA 2007
 • Bono prezentuje Raport DATA 2007

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono