11:11 20 Kwi '07

Bono i The Edge napiszą muzykę dla Spider-Mana

Bono i The Edge napiszą muzykę dla Spider-Mana ^ ^ ^ ^

Potwierdziły się informacje o tym, że członkowie zespołu U2, Bono i The Edge, napiszą muzykę do brodwayowskiego spektaklu o Spider-Manie.

Muzycy podjęli się zadania napisania muzyki do scenicznej adaptacji przygód Spider-Mana, której produkcją zajmie się Julie Taymor (znana m.in. ze spektaklu "Król Lew").

Nie wiadomo dokładnie kiedy nastąpi premiera tego teatralnego przedsięwzięcia. Jego twórcy poszukują obecnie aktora, który wcieli się w główną rolę Petera Parkera.

Przypomnijmy, że od 4 maja będziemy mogli z kolei oglądać w kinach nową część filmowych przygód Człowieka-Pająka. W rolach głównych ponownie wystąpią Kirsten Dunst i Tobey Maguire.

 • U2roopa (źródło: własne, onet.pl)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (5) Strona 1/1

 • aga, 18:34 18 Maj '07

  super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • pałeczka, 18:14 22 Kwi '07

  widziałam reklamówki najnowszego filmu o Spider-Manie... nie podoba mi sę...

 • Ali, 12:52 21 Kwi '07

  no to teraz czekamy już tylko na "U2 3D". ;) i na tłumaczenia książek ;))

 • Martyś, 18:56 20 Kwi '07

  No to wiadomo jaka będzie ta muzyka .. najlepsza ;D .. yeah ..

 • VERTIGO, 16:26 20 Kwi '07

  NO ŚWIETNIE, ŚWIETNIE...

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono