17:44 21 Kwi '04

Konferencja z udziałem Bono

Konferencja z udziałem Bono ^ ^ ^ ^

Własnie skonczyła sie konferencja prasowa w Berlinie gdzie gosciem był Bono. Swoją krótka przemowe rozpoczał od zdania "Witajcie, nazywam sie ..

Własnie skonczyła sie konferencja prasowa w Berlinie gdzie gosciem był Bono. Swoją krótka przemowe rozpoczał od zdania "Witajcie, nazywam sie Bono i jestem gwiazda rocka!". Pozniej wyjasnił jak ważna jest walka z AIDS, oraz koniecznoc zbierania funduszy na ten celo raz, ze nawet najmniejszy datek moze pomóc Afryce. Krótka rozmowa z Bono przyniosła takze bardzo ciekawe informacje na temat nowego albumu. Bono powiedział, ze singiel spodziewany jest we wrzesniu a album w pazdzierniku. Powiedzial takze, ze obecnie reszta zespołu przebywa w Dublinie a Adam, Edge i Larry nie byli zachwyceni wyjazdem Bono do Berlina.

Zdjecie pochodzi z dzisiejszej demonstracji w Berlinie.

 • lucas007 (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono