05:51 2 Kwi '07

U2 i Coldplay razem, czyli Prima aprilis! :)

U2 i Coldplay razem, czyli Prima aprilis! :) ^ ^ ^ ^

Mamy nadzieję, że nasz wczorajszy news trochę Was zelektryzował... A oto garść prawdziwych informacji z obozów obu zespołów.

U2:

The Edge potwierdził, że zespół rozpoczął pracę nad nowym albumem. Nad brzmieniem czuwa Rick Rubin. Jak stwierdził gitarzysta U2 -"Przygotowujemy właśnie piosenki i całkowicie zatraciliśmy się w muzyce. Nie sądzę, abyśmy długo zastanawiali się nad koncepcją tego dzieła. Po prostu nagramy materiał i zobaczymy, co z tego wyjdzie."

Coldplay:

Panowie chcą pozyskać kolejnego znanego producenta, który ma pomóc przy pracy nad nowym albumem. Przypomnimy, że Chris Martin i jego koledzy zapowiedzieli wcześniej, że nad brzmieniem ich czwartej płyty czuwać będzie sam Brian Eno. Kolejnym producentem, który prawdopodobnie dołączy do zespołu jest Timbaland. -Będę starał się odgadnąć ich myśli, ogarnąć ich odczucia - mówił producent. - Jeśli się od razu dogadamy, piszę się na tę współpracę.

 • U2roopa (źródło: własne, onet.pl)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (7) Strona 1/1

 • Zieleniak, 13:07 3 Kwi '07

  cholender a ja sie nabrałam:P heh wczoraj jade sobie samochodem a tu w fmf fm w faktach o 17:30 (zapamietałam:D ) była wiadomosc ze w Hard Rock Cafe bedzie wystawiona gitarka The Edge na licytacje:P Wiedziałam o tym juz dawno ale zdziwiłam sie ze w rmf fm mowia ;D pomyslałam sobie ze to mogła byc jakas incjatywa jakichs fanow :P ale juz sie nawet ucieszyłam ze bedziec cos słychac o U2 teraz:P ale moze i dobrze ze to było Prima Aprilis z tym Coldplay bo dla mnie Coldplay ma takie denne piosenki do usypiania:P

 • MacGyver, 12:40 3 Kwi '07

  "Musimy wspiąć się na wyższy poziom"-powiedział Bono.Podobno The Edge i Larry ostro szaleją.Vox ma dużo nowych tekstów,więc jest z czego wybierać.Do tego dorzućmy produkcję Rubina.Kto wie...?Może to właśnie będzie najlepszy album U2 w karierze.W końcu możliwości tego zespołu są nieograniczone.

 • Anuś, 08:53 3 Kwi '07

  Bedzie płytka, bedzie plytka! ^^ Pzdr :*

 • Green Man, 18:18 2 Kwi '07

  Tak, to właśnie on :P Mam nadzieję że wyjdzie z tego świetny album :D

 • Martyś, 15:28 2 Kwi '07

  Rick Rubin .. czy to nie ten stary producent od Red Hotów .. ??

 • J., 14:18 2 Kwi '07

  oj jestescie genialni...a ja juz przez chwile uwierzylam w poprzedni news dopoki nie przeczytałam komentarzy.....

 • Avatar

  justa, 09:11 2 Kwi '07

  Całe szczęście, że taka płyta nie powstanie! Prawie dałam się nabrać:P Z nniecierpliwością czekam na krążek U2!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Jest coś takiego w zespołowych poczynaniach U2, coś bardzo unikalnego i niepowtarzalnego. Zawsze, kiedy spotyka się 4 chłopaków grających muzykę, coś się dzieję. My też to robimy, od zawsze" - Larry