05:51 2 Kwi '07

U2 i Coldplay razem, czyli Prima aprilis! :)

U2 i Coldplay razem, czyli Prima aprilis! :) ^ ^ ^ ^

Mamy nadzieję, że nasz wczorajszy news trochę Was zelektryzował... A oto garść prawdziwych informacji z obozów obu zespołów.

U2:

The Edge potwierdził, że zespół rozpoczął pracę nad nowym albumem. Nad brzmieniem czuwa Rick Rubin. Jak stwierdził gitarzysta U2 -"Przygotowujemy właśnie piosenki i całkowicie zatraciliśmy się w muzyce. Nie sądzę, abyśmy długo zastanawiali się nad koncepcją tego dzieła. Po prostu nagramy materiał i zobaczymy, co z tego wyjdzie."

Coldplay:

Panowie chcą pozyskać kolejnego znanego producenta, który ma pomóc przy pracy nad nowym albumem. Przypomnimy, że Chris Martin i jego koledzy zapowiedzieli wcześniej, że nad brzmieniem ich czwartej płyty czuwać będzie sam Brian Eno. Kolejnym producentem, który prawdopodobnie dołączy do zespołu jest Timbaland. -Będę starał się odgadnąć ich myśli, ogarnąć ich odczucia - mówił producent. - Jeśli się od razu dogadamy, piszę się na tę współpracę.

 • U2roopa (źródło: własne, onet.pl)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (7) Strona 1/1

 • Zieleniak, 13:07 3 Kwi '07

  cholender a ja sie nabrałam:P heh wczoraj jade sobie samochodem a tu w fmf fm w faktach o 17:30 (zapamietałam:D ) była wiadomosc ze w Hard Rock Cafe bedzie wystawiona gitarka The Edge na licytacje:P Wiedziałam o tym juz dawno ale zdziwiłam sie ze w rmf fm mowia ;D pomyslałam sobie ze to mogła byc jakas incjatywa jakichs fanow :P ale juz sie nawet ucieszyłam ze bedziec cos słychac o U2 teraz:P ale moze i dobrze ze to było Prima Aprilis z tym Coldplay bo dla mnie Coldplay ma takie denne piosenki do usypiania:P

 • MacGyver, 12:40 3 Kwi '07

  "Musimy wspiąć się na wyższy poziom"-powiedział Bono.Podobno The Edge i Larry ostro szaleją.Vox ma dużo nowych tekstów,więc jest z czego wybierać.Do tego dorzućmy produkcję Rubina.Kto wie...?Może to właśnie będzie najlepszy album U2 w karierze.W końcu możliwości tego zespołu są nieograniczone.

 • Anuś, 08:53 3 Kwi '07

  Bedzie płytka, bedzie plytka! ^^ Pzdr :*

 • Green Man, 18:18 2 Kwi '07

  Tak, to właśnie on :P Mam nadzieję że wyjdzie z tego świetny album :D

 • Martyś, 15:28 2 Kwi '07

  Rick Rubin .. czy to nie ten stary producent od Red Hotów .. ??

 • J., 14:18 2 Kwi '07

  oj jestescie genialni...a ja juz przez chwile uwierzylam w poprzedni news dopoki nie przeczytałam komentarzy.....

 • Avatar

  justa, 09:11 2 Kwi '07

  Całe szczęście, że taka płyta nie powstanie! Prawie dałam się nabrać:P Z nniecierpliwością czekam na krążek U2!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono