18:12 10 Mar '07

R.E.M. z producentem U2

R.E.M. z producentem U2 ^  ^  ^  ^

Grupa R.E.M. weszła do studia, aby rozpocząć pracę nad 14. albumem. Na producenta wybrała Jacknife'a Lee.

Lee jest współodpowiedzialny za brzmienie ostatniego krążka formacji U2 - "How To Dismantle An Atomic Bomb", za który otrzymał nagrodę Grammy. Producent pracował również przy płytach "Final Straw" Snow Patrol oraz "A Weekend In The City" Bloc Party.

- Jeszcze nie zastanawialiśmy się nad kierunkiem, jaki obierzemy - tłumaczy basista Mike Mills. - Sądzę jednak, że nowy materiał będzie bardziej rockowy, niż nasze poprzednie dzieło.

Ostatni regularny longplay w dorobku R.E.M. to "Around The Sun" z października 2004 roku. 12 marca kapela dostąpi zaszczytu wprowadzenia do Rock And Roll Hall Of Fame.

  • U2roopa (źródło: własne, onet.pl)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • olo, 18:12 11 Mar '07

    Rewelacja. Dwie dobre informacje w jednym. Po pierwsze R.E.M. wchodzi do studia. A po drugie brzmienie będzie kreował współtwórca HTDAAB - co tu dużo mówić - wg mnie jednej z lepszych płyt U2 (no powiedzmy na pewno w pierwszej 10tce :-)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować - Bono