15:20 6 Mar '07

Bono ponownie redaktorem

Bono ponownie redaktorem ^  ^  ^  ^

Wokalista U2 "gościnnie" zredaguje lipcowe wydanie magazynu "Vanity Fair".

To nie pierwszy raz, kiedy Bono "bierze się" za pracę dziennikarza. Przypomnijmy, że Irlandczyk redagował już brytyjski "The Independent" i francuski "Liberation".

W lipcowym wydaniu "Vanity Fair" znajdzie się spory artykuł na temat problemów współczesnej Afryki. W końcu Bono to główny orędownik kampanii na rzecz anulowania długów krajów Trzeciego Świata.

"Bono w inny sposób podejdzie do tej sprawy, niż zrobiliby to nasi dziennikarze" - komentuje Graydon Carter z "Vanity Fair".

"Wydaje mi się, że żadna redakcja na świecie nie odmówiłaby mu, gdyby poprosił o możliwość zredagowania egzemplarza ich pisma".

Bono chce wykorzystać możliwość, jakie daje mu opracowanie numeru jednego z najpopularniejszych magazynów na świecie.

"Musimy opowiadać o tym co się tam dzieje. Mam zamiar opisać krzepiące historie, ale napisać także o horrorze, jaki przeżywają ludzie w Afryce" - mówi wokalista U2.

Dodajmy, że materiał zaproponowany przez Bono został określony przez redakcję "Vanity Fair" jako "trudny do sprzedania"...

  • U2roopa (źródło: własne, Interia.pl, Megafon.pl)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • Martyś, 17:02 6 Mar '07

    wybitny muzyk, malarz, poeta, amatorski fotograf, człowiek ratujący świat, sexowny kąsek, DZIENNIKARZ .. szczęść Boża, że nie tancerz .. :D .. POZDRAWIAMY BONO !

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Po przyjeździe do Etiopii nie przeżyłem żadnego szoku kulturowego. Zupełnie inaczej było po powrocie tutaj. Zacząłem zadawać sobie podstawowoe pytania dotyczące życia w Pierwszym Świecie przeciwstawionym Trzeciemu. Ludzie, których zostawiłem - Bono