23:27 12 Lut '11

Już jutro koncert w Johannesburgu!

"U2 360° Tour" w RPA!

Po blisko trzynastu latach U2 wracają do RPA uzbrojeni w kosmiczną scenę. Śledzimy kolejny dzień przygotowań do występu.

Dziś zespół pojawił się na FNB Stadium by przeprowadzić próbę. Początkowo pojawiła się niepotwierdzona informacja, że (...)

18:59 12 Lut '11

Producent musicalu "Spider-Man: Turn Off The Dark" odpiera krytykę

"Spider-Man" krytykowany

Musical, do którego muzkę stworzyli Bono i Edge został zalany falą krytki. "Spider-Man" jest zagrożony opóźnieniami związanymi z problemami technicznymi i kontuzjami aktorów.

Produkcja nie wyjdzie wcześniej niż w połownie marca, natomiast krytycy złamali umowę odnośnie nierecenzowania dzieła przed jego (...)

(...)
18:19 12 Lut '11

Nowe U2 w maju 2011?

SoA w maju?

Od wydania ostatniej płyty „No line on the horizon” minęły prawie 2 lata. Spekulacje na temat kolejnego albumu („Songs of Ascent”) i daty jego premiery są teraz coraz częstsze.

Prawdopodobnie longplay ma się ukazać w maju, a dokładnie 27.05.11. Taką datę podaje sklep internetowy Amazon. Wśród nazwisk (...)

22:19 11 Lut '11

Pierwszy soundcheck w Johannesburgu

2 dni do koncertu!

Scena na FNB Stadium jest już gotowa, odbyła się również pierwsza próba dźwięku.

Nie ma pewności czy próbę przeprowadził zespół, czy może byli to techniczni ale trzeba przyznać, że zestaw granych utworów jest (...)

(...)
21:51 11 Lut '11

Brian Eno przyjedzie do Polski!

Współpracownik U2 pojawi się we Wrocławiu

Legendarny kompozytor i producent muzyczny pojawi się w Polsce we wrześniu, na Europejskim Kongresie Kultury, który odbędzie się we Wrocławiu.

Eno ma stworzyć specjalny program dla fontanny na Pergoli. Artysta jest stałym współpracownikiem U2 od 1984 roku. Ostatni raz (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

 • Oasis Paweł =

  Nowy Liam:   https://www.youtube.com/watch?v=oAVlZxt1GHU     https://www.youtube.com/watch?v=ibmjHN4L8uM&t=5s więcej

 • Muzyczne rocznice, urodziny, wspominki itp Max

  Równo 40 lat temu odszedł Król.   https://www.youtube.com/watch?v=2Ox1Tore9nw   https://www.youtube.com/watch?v=4OZWRA... więcej

 • VinyLove Paweł =

  Rzeczywiście ten Stage się trochę różni od tego co mam na CD z boxa Zeit. Np The Gean Genie brakuje. Ale i tak w tym boxie niepo... więcej

 • David Bowie Wybierak

  Szukam tego: David Bowie - PinUps Radio Show 1. Rosalyn 2. Here Comes The Night 3. I Wish You Would 4. Sorrow 5. I Can't Explain... więcej

 • 1993-11-27 Sydney soulmate.

  Szkoda i mi, że nic z tego, ale może coś, gdzieś..   A co do U2start, to ano, mieli tam kiedyś wszystko i była też masa blo... więcej

Piosenki to nie filmy. Film można obejrzeć raz, dwa, trzy razy, ale piosenki słucha się setki razy i często staje się częścią naszego życia. - Bono