15:50 13 Kwi '04

Chris Martin Fanem U2

Chris Martin Fanem U2 ^  ^  ^  ^

Pierwsze dziecko Chrisa Martina i Gwyneth Paltrow staje sie fanem U2 ,wokalista zespołu Coldplay juz gra mu " A Sort of Homecoming" W Rolling Stone's ..

Pierwsze dziecko Chrisa Martina i Gwyneth Paltrow staje sie fanem U2 ,wokalista zespołu Coldplay juz gra mu " A Sort of Homecoming"
W Rolling Stone's "50 nieśmiertelnych " zespoł U2 opisywany jest właśnie przez Chrisa, który mówi że zespół Coldplay nauczył sie od U2 tego, że należy być na tyle dzielnym aby byc soba"
Chris Martin rownież powiedzial:
"Nie kupuje weekendowych biletów do Irlandii i nie przesiaduje przed ich brama, ale U2 jest jednym zespołem, którego mam cała dyskografie. Pierwsza piosenke na albumie The Unforgettable Fire, "A Sort of Homecoming" znam "słuchajac od przodu i tyłu" -jest porywajaca, znakomita i piekna. Jest jedna z pierwszych piosenek jakie spiewałem swojemu nieurodzonemu dziecku."
"Pierwszy album jaki kiedykolwiek słyszałem to był Achtung Baby. To był 1991 rok, miałem czternascie lat. Przed tym faktem nie wiedziałem czym były albumy. Od tego momentu uzbieralem wszytkie U2."
"Co kocham najbardziej w U2 jest to, że zespół jest ważniejszy niz jakakoliwek ich piosenka czy płyta."
"Uwielbiam to, że sa najlepszymi kumplami,w życiu prywatnym każdy dla każdego jest przyjacielem. Lubie sposob w jaki sa niezastapieni--Jesli Larry Mullen Jr. chce ponurkowac i jedzie na tydzien, reszta zespołu nic nie może zrobic. U2 jak Coldplay twierdza, że wszytkie piosenki jakie pojawiaja sie na na ich albumach sa przypisywane do zespołu. Uwielbiam ich także za to, że sa jedynym zespołem ostatnich 20 lat w którym nie zachoodziły żadne zmiany wsrod członków zespołu oraz obyło sie bez wiekszych konfliktów."
"To jest zadziwiajace że najlepszy zespół swiata ma tak wiele integralności i pasji w swojej muzyce. Nasza społeczenstwo jest zupełnie pokrecone, sława jest absurdalna strata czasu, znakomitosci kultury sa odrażające. Jest tylko kilku ludzi wokół z odwaga na tyle aby opowiadac sie przecikwo temu, którzy używaja swojej sławy w dobrym celu....."

  • lucas007 (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • hmmm, 21:29 29 Paź '06

    kocham ten koncert!!!:)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Jest coś takiego w zespołowych poczynaniach U2, coś bardzo unikalnego i niepowtarzalnego. Zawsze, kiedy spotyka się 4 chłopaków grających muzykę, coś się dzieję. My też to robimy, od zawsze" - Larry