18:36 22 Lut '11

Soundtrack do "Killing Bono" wkrótce na rynku!

Muzyka z filmu Nicka Hamma za miesiąc w sklepach!

Wytwórnia Sony Music poinformowała, że płyta z muzyką, którą usłyszymy w filmie pojawi się w sklepach 28 marca.

Na soundtracku znajdzie się 19 utworów, w tym "I Still Haven't Found What I'm Looking For" i cover "Street Mission".

20:53 21 Lut '11

Czarne chmury nad "Spider-Manem"

Produkcja musicalu chce uratować scenariusz?

Według informacji zamieszczonej przez serwis deadline.com, produkcja musicalu "Spider-Man: Turn Off The Dark" myśli o przerobieniu scenariusza. Co prawda sprzedaż biletów idzie dobrze ale musical spotkał się z dużą liczbą słabych recenzji.

Deadline.com donosi, że zadania zmiany scenariusza miałby się podjąć twórca komiksów Roberto Aguirre-Sacasa. W latach 2006-2007 (...)

(...)
12:30 20 Lut '11

Fragmenty koncertu z Rose Bowl na kanale HBO2!

Warto włączyć dziś HBO2!

Świetna wiadomość dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć DVD "U2 360° At The Rose Bowl". Już dziś o 17:00 telewizja HBO2 wyemituje 58-minutowy skrót tego show.

Koncert na stadionie Rose Bowl w Pasadnie, który odbył się 25 października 2009 roku, był punktem kulminacyjnym zeszłorocznej (...)

11:47 20 Lut '11

Bono spotkał się z prezydentem RPA

Prezydent Zuma przyjął wokalistę U2

Czas między koncertami w Johannesburgu i Kapsztadzie wokalista U2 wykorzystał między innymi na wizytę w rezydencji prezydenta Jacoba Zumy.

Bono odwiedził głowę państwa w ubiegły czwartek. Muzyk docenił wkład władz RPA w walkę z AIDS. Zauważył, że ponad milon ludzi (...)

17:41 19 Lut '11

Kapsztad za nami!

Co za noc, co za show!!!

To był wyjątkowy wieczór. Dzięki internetowej transmisji audio mieliśmy okazję dołączyć do publiczności zgromadzonej na Cape Town Stadium.

Pod względem setlisty, drugi koncert w RPA nie był zaskoczeniem. Zespół postawił na set sprawdzony pięć dni wcześniej, w (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Sztuka jest próbą odnalezienia własnej tożsamości. Naszą zemstą w stosunku do Anglii za skolonizowanie nas nie tylko pod względem geografii, ale także świadomości, było znieważenie ich języka i ponowne jego wymyślenie. W powodzi innych, obc - Bono