17:31 10 Lis '06

Unos, Dos, Tres, Sydney

Unos, Dos, Tres, Sydney ^ ^ ^ ^

Już po koncercie... Sprawdź co U2 zagrali na pierwszym z trzech występów na Telstra Stadium w Sydney.

Bez zaskoczeń... Setlista niczym nie różniła się od tej jaką zespół zaprezentował w Brisbane. Warto jednak zwrócić uwagę na snippety. Interesująco zrobiło się po "With Or Without You" kiedy zagrali utwór INXS by przejść do Joy Division. U2 ćwiczyli to noc przed koncertem w Brisbane.

01. City Of Blinding Lights
02. Vertigo
03. Can't Stand The Rain (snippet) / Elevation / Can't Get You Out Of My Head (snippet) / Highway To Hell (snippet)
04. Until The End Of The World
05. New Year's Day
06. Beautiful Day / Here Comes The Sun (snippet)
07. Yahweh
08. Walk On
09. Sometimes You Can't Make It On Your Own / The Black Hills of Dakota (snippet)
10. Love And Peace Or Else
11. Sunday Bloody Sunday / Rock The Casbah (snippet)
12. Bullet The Blue Sky / When Johnny Comes Marching Home (snippet) / The Hands That Built America (snippet)
13. Miss Sarajevo
14. Pride (In The Name Of Love)
15. Where The Streets Have No Name
16. One

Bisy:
17. Zoo Station
18. The Fly
19. With Or Without You / Never Tear Us Apart (snippet) / Love Will Tear Us Apart (snippet)
20. The Saints Are Coming
21. Angel Of Harlem
22. Kite

Przed zespołem jeszcze dwa koncerty w Sydney - jeden odbędzie się jutro, a drugi 13 listopada. Australijscy fani z pewnością liczą na to, że Bono wraz z załogą jeszcze ich muzycznie zaskoczą.

 • U2roopa (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (11) Strona 1/1

 • Indianer1984, 16:38 13 Lis '06

  O co kłócić się nie ma. Szkoda tylko, że w tym kraju zawsze znajdą się osoby, które twierdzą ze wiedzą lepiej, a potem się okazuje, że nic nie wiedzą. Swojego zdania jednak nie zmieniają.

 • Indianer1984, 12:26 13 Lis '06

  Czyli wyczułem z tym gimnazjum. Nie do końca, ale wyczułem. Po wypowiedzi powinno być widać, że w życiu do gimnazjum nie chodziłem. Przecież ono nic nie daje, a wypuszcza kretynów. Skoro Radek jesteś taki zorientowany, to napisz tu czemu nie grają. No chyba, że skoro jesteś po gimnazjum, daje ci prawo tego nie mówić. Nie trawię tych po gimnazjum, bo się uważają za nie wiadomo kogo, więc mówię im, że są nikim dla normalnego społeczeństwa. Tyle ode mnie.

 • Radek, 22:15 12 Lis '06

  Indianer1984 Chciałbym Ci powiedzieć że jestem na drugim roku studiów a widze chłopcze że naprawdę mało wiesz o zespole skoro zadajesz beznadziejne pytania dlaczego nie grają w Polsce...Dobra rada żeby coś pisać to trzeba się troszke interesować;)

 • Pitu, 13:31 12 Lis '06

  ej ludzie przestancie sie obrzucac blotem. odbija wam przez te wybory czy co?? kazdy ma swoje zdanie i tyle, Indianer ty te kiedys byles po gimnazjum, lub podtsawowce zelezy kiedy konczyles:) a co do U2 to fakt fajnie by bylo by zagrali ze 2 koncerty npa w Chorzowie albo jeszcze lepiej, Chorzow, Warszawa, Spodek?? to by bylo cos. Czy beda grali z Genesis?? watpie, ale na Collinsa i spolke sie wybieram wiec zobacze na wlasne oczy:]

 • Indianer1984, 11:30 12 Lis '06

  Skończ gimnazjum Radek zanim się wypowiesz, bo widać, że nie masz pojęcia o co chodzi w komentarzach. Czemu ludzie po gimnazjum, uważają się za wspaniałych, choć w większości przypadków są nikim.

 • Jedrek, 09:36 12 Lis '06

  Jest plotka że U2 ma grać w połowie przyszłego roku, razem z Genesis, ale źródło jest niemiarodajne więc chyba to ściema ;)

 • Radek, 13:42 11 Lis '06

  Ludzie co wy tu wypisujecie ze dlaczego nie w Polsce nie moge czytac waszych wypowiedzi bo widze ze wasza wiedza o zespole itd jest wielka

 • Avatar

  zewlak, 12:16 11 Lis '06

  'dlaczego flaga Polski, to dla Bono symbol Solidarności?' z jednej stroy szkoda, że nie wie jaką flagę ma Polska, ale z drugiej powinenieś być dumny, że dla obcokrajowców flaka Polski kojarzy się z Solidarnością i upadkiem komunizmu. To wielki zaszczyt.

 • U2manka, 09:56 11 Lis '06

  No właśnie czemu nie w Polsce!! może u nas jest za zimno?Mam nadzieję, że chociaż podczas następnej trasy koncertowej nas odwiedzą. Tylko kiedy to będzie?????

 • Indianer1984, 22:37 10 Lis '06

  I powraca pytanie, czemu u nas nie grają? Grają w jednym miejscu po kilka razy, a u nas 2 koncerty odkąd powstali. Kto zniszczył komunę? My. Niemcy nawet nie podziekują, tylko się wyśmiewają, ale cóż w końcu, to rasa chamów. Napisałem o Niemcach, bo ich nie lubię. Jakby nie Polska, to komuna istniałaby nadal. Od U2 mamy New Year's Day i dwa koncerty. Lubię ich, ale się pytam, czemu tylko tyle i dlaczego flaga Polski, to dla Bono symbol Solidarności?

 • VERTIGO, 18:59 10 Lis '06

  Szkoda,że ja nie usłyszałam kawałka "the hands that built america" na żywo,bo jest on świetny!!!

Zdjęcia

 • Unos, Dos, Tres, Sydney
 • Unos, Dos, Tres, Sydney
 • Unos, Dos, Tres, Sydney

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować - Bono