12:21 4 Mar '11

U2360° Tour numerem jeden

Pół miliona widzów na dwunastu koncertach!

Obecna trasa koncertowa U2 zajęła 1. miejsce w najnowszym rankingu magazynu "Billboard", podsumowującym wpływy ze sprzedaży biletów.

Zespół podczas ostatnich dwunastu koncertów na dwóch kontynentach zarobił na wejściówkach ponad 67 milionów dolarów. Pod (...)

23:57 3 Mar '11

U2 budzi astronautów na Discovery

U2 rozbrzmiewa w kosmosie!

Załogę promu kosmicznego obudził dziś utwór "City of Blinding Lights".

Piosenkę dla kolegów przebywających w kosmosie wybrał Steve Kopra,który nie mógł wziąć udziału w misji ze względu na wypadek (...)

03:33 2 Mar '11

Newsweek.pl: Mydlana opera w Krzemowej Dolinie z Bono w tle

Biznesowe przepychanki w Elevation Partners

Zajadła walka o pieniądze zagraża przyszłości funduszu inwestycyjnego Elevation Partners założonego przez Bono w Krzemowej Dolinie.

Po kilku trudnych latach jeden z głównych założycieli, Marc Bodnick, wycofuje się z inwestycji i walczy z firmującym Elevation (...)

03:33 1 Mar '11

Bono i The Edge wracają do pracy nad "Spider-Manem"?

Zapowiada się pracowity miesiąc dla muzyków U2

Wygląda na to, że ostatnie plotki o zmodyfikowaniu scenariusza musicalu nie są wyssane z palca. "New York Times" informuje, że twórcy muzyki do "Człowieka Pająka" wracają do Nowego Jorku z nowymi piosenkami.

Bono i The Edge przy pracy nad sztuką mają współpracować z Paulem Bogaevem, wybitnym supervisorem i dyrygentem, który sprawował (...)

09:42 28 Lut '11

Black Dub nominowani do Juno Awards 2011

Wkrótce rozdanie Juno Awards 2011

Projekt Daniela Lanois ma szansę na zdobycie dwóch nagród przyznawanych przez Canadian Academy of Recording Arts and Sciences.

Zespół powalczy w kategorii "Alternatywny album dla dorosłych", natomiast Daniel Lanois w kategorii "Producent roku". Etatowy (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Dla mnie Jezus Chrystus nie jest związany z żadną religią. Dla mnie religia, to zasady wymyślone przez ludzi, które mają wypełnić opuszczone przez Boga miejsce - Bono