19:10 31 Paź '06

Charytatywna aukcja dla Rotundy

Charytatywna aukcja dla Rotundy ^ ^ ^ ^

Sprawdź co można wylicytować, na charytatywnej aukcji z której środki zostaną przekazane szpitalowi Rotunda w Dublinie...

Z punktu widzenia fanów U2 najciekawszą licytacją może być ta, której przedmiotem jest udział w finałowym koncercie, kończącym trasę "Vertigo Tour". Odbędzie się on dziewiątego grudnia w Honolulu. Bilety na show dawno zostały wyprzedane. Do wylicytowania nie są jednak zwykłe bilety na koncert, a cały pakiet w którego skład wchodzą: 4 świetne miejsca na koncercie, przelot do i z Honolulu, 4 noclegi w hotelu, obiad przed koncertem, drink na miejscu i szansa na zobaczenie supportu jakim będzie Pearl Jam.

W innej licytacji zdobyć można sygnowaną autobiografię zespołu, "U2 by U2". Pozostałe licytacje to między innymi szansa na zobaczenie koncertów The Killers i George`a Michaela. Wypad z przyjaciółmi do Nowego Jorku, podróż luksusowym jachtem czy niezapomniany obiad dla zwycięzcy i jego dziesięciu przyjaciół.

W tym roku organizatorką aukcji jest Kathy Gilfillan, żona managera U2, Paula McGuinnessa. Aukcje potrwają do 3 listopada, do godziny 18.

Więcej czytaj o aukcjach tutaj: http://www.rotunda.ie/a.html.

 • U2roopa (źródło: własne, U2.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono