19:10 31 Paź '06

Charytatywna aukcja dla Rotundy

Charytatywna aukcja dla Rotundy ^ ^ ^ ^

Sprawdź co można wylicytować, na charytatywnej aukcji z której środki zostaną przekazane szpitalowi Rotunda w Dublinie...

Z punktu widzenia fanów U2 najciekawszą licytacją może być ta, której przedmiotem jest udział w finałowym koncercie, kończącym trasę "Vertigo Tour". Odbędzie się on dziewiątego grudnia w Honolulu. Bilety na show dawno zostały wyprzedane. Do wylicytowania nie są jednak zwykłe bilety na koncert, a cały pakiet w którego skład wchodzą: 4 świetne miejsca na koncercie, przelot do i z Honolulu, 4 noclegi w hotelu, obiad przed koncertem, drink na miejscu i szansa na zobaczenie supportu jakim będzie Pearl Jam.

W innej licytacji zdobyć można sygnowaną autobiografię zespołu, "U2 by U2". Pozostałe licytacje to między innymi szansa na zobaczenie koncertów The Killers i George`a Michaela. Wypad z przyjaciółmi do Nowego Jorku, podróż luksusowym jachtem czy niezapomniany obiad dla zwycięzcy i jego dziesięciu przyjaciół.

W tym roku organizatorką aukcji jest Kathy Gilfillan, żona managera U2, Paula McGuinnessa. Aukcje potrwają do 3 listopada, do godziny 18.

Więcej czytaj o aukcjach tutaj: http://www.rotunda.ie/a.html.

 • U2roopa (źródło: własne, U2.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono