01:38 9 Paź '06

U2 opuszczają "Wyspę".

U2 opuszczają "Wyspę". ^ ^ ^ ^

Jak podał serwis Virgin.net - U2, po 27 latach, opuszczają Island Records i przenoszą się do Mercury Records. Już pod tym labelem ma się ukazać 20 listopada składanka największych hitów grupy.

Wszyscy, którzy przyzwyczaili się do charakterystycznej palmy na okładkach płyt U2 poczują z pewnością rozczarowanie. Powodem zmiany wytwórni może być osoba Jasona Ileya, który na początku tego roku przeniósł się z Island do Mercury i został jej prezesem. U2 chcieliby z nim dalej współpracować.
Z pewnością odejście U2 będzie dla Island sporym ciosem, mimo to wytwórnia ma w swojej stajni innych świetnych artystów takich jak The Killers czy Bon Jovi. W Mercury U2 dołączą do takich gwiazd jak Def Lepard i Elton John.

Jak na razie ani zespół ani obie wytwórnie nie wydały oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Jasne jest to, że i tak wszystko zostaje w rodzinie, ponieważ oba labele wydają pod egidą Universal Music Group.

 • U2roopa (źródło: własne, Virgin.net)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (10) Strona 1/1

 • piter, 10:40 16 Paź '06

  jejku....zazdrościcie Bono kasy, niech sobie kupuje boeingi statki i co sobie jeszcze zapragnie, uczciwie zarabia pieniądze więc stać go na przyjemności

 • Łuki, 16:09 11 Paź '06

  Rychu, chyba tylko bym nie kupił płyty U2 jakby Bono zaspiewał w duecie z "zielonym" z Ich3. :P

 • Rychu, 14:52 11 Paź '06

  To właśnie w takich sytuacjach widać kto jest prawdziwym fanem U2:] Po co wogule te osoby, które sie czepiają o wszystko wchodzą na strone U2!!!!! Jeśli was drażni to że mają tyle kasy i tyle zarabiają to nie kupujcie ich płyt!!!!! Tylko Ich Troje (luki respect dla Ciebie) Dla prawdziwego Fana liczy sie tylko muzyka a nie to ile mają samolotów, jesi zarabiają pisząc takie boskie piosenki to wszyscy powinni im to wybaczyć;)

 • luki, 18:46 10 Paź '06

  Po co patrzec na materialne aspekty zachować U2? Nas ma interesowac muzyka, chyba dlatego ich kochamy prawda?. Czy jak mają wiecej samolotów czy pieniędzy to zmienia się kogoś z Was nastawienie do ich muzyki ? bo jesli tak to tak samo mozecie sluchac Ich Troje jak U2 bo nie macie Bono w sercu.

 • fledge, 14:42 10 Paź '06

  Nie odbiła....Kasy zabrakło na kolejnego Boeinga...

 • bob budowniczy, 11:31 10 Paź '06

  po co wydaja kolejne the best of ?? palma im odbila ??

 • Pasat, 11:19 10 Paź '06

  Racja, mnie tam palemka najmniej obchodziła ;)

 • luki, 18:54 9 Paź '06

  Dla mnie moze byc nawet sosna, ważne aby była nowa płyta ;)

 • VERTIGO, 17:03 9 Paź '06

  ;(;(;(

 • madżestik, 12:41 9 Paź '06

  yyy... przepraszam, w jakim celu?? po co im to?? nie bedzie palemek na okladkach?chlip;(

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Nie mam pojęcia, co będzie dalej, właśnie to jest wspaniałe, że będąc w U2 nigdy nie wiem, co się wydarzy. Po rostu musimy mieć chęć do pracy, jeżeli my będziecmy chcieli pracować, ludzie będą chcieli nas słuchać - Bono