19:19 12 Mar '11

"Spider-Man: Turn Off The Dark" ma nową datę premiery

"Spider-Man" pojawi się na deskach w czerwcu

Debiut broadwayowskiego musicalu został przesunięty po raz szósty.

Producenci Michael Cohl i Jeremiah J. Harris ogłosili wczoraj, że spektakle zaplanowane na kwiecień-maj zostały odwołane. (...)

05:38 11 Mar '11

Bono nominowany do nagrody Gorbaczowa

Wokalista U2 otrzyma prestiżowe wyróżnienie!

W związku z osiemdziesiątymi urodzinami byłego przywódcy Związku Radzieckiego, Michaiła Gorbaczowa po raz pierwszy przyznane zostaną wyróżnienia "Człowiek, który zmienił świat".

Wśród dziewięciu nominowanych, oprócz lidera U2, znaleźli się m.in. reżyser Steven Spielberg, były prezydent Brazylii Luiz (...)

11:00 10 Mar '11

Bieber kocha U2

Justin Bieber i dobre wzorce ;)

Ulubieniec nastolatek, przy okazji swojej koncertowej wizyty w Dublinie, nie omieszkał napomknąć, z kim najchętniej pojawiłby się na scenie.

W wywiadzie dla stacji RTE zapytany, z którym z irlandzkich muzyków chciałby współpracować, odpowiedział: "Z U2, lubię U2. Jestem (...)

(...)
03:33 10 Mar '11

Premiera musicalu "Spider-Man" opóźniona po raz szósty

Kiepskie wiadomości z obozu "Człowieka-Pająka"

Wygląda na to, że nad wielką produkcją, do której muzykę napisali Bono i The Edge ciąży fatum. Premiera musicalu znowu została przesunięta.

O perturbacjach związanych z premierą, która miała odbyć się 15 marca napisał "New York Times". Według gazety producenci musicalu (...)

(...)
10:43 9 Mar '11

Multicam: Szukamy dodatkowych materiałów!

Szukamy nagrań

Uwaga! Multicam z Chorzowa niedługo się ukaże, jednakże brakuje nam materiałów dobrej jakości, szczególnie tych, które wysyłaliście bezpośrednio do Konrada! Dlatego prosimy was o pomoc!

Jeżeli znacie któregoś z podanych użytkowników Youtube lub macie nagrania z Chorzowa, dajcie nam znać!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Dla mnie Jezus Chrystus nie jest związany z żadną religią. Dla mnie religia, to zasady wymyślone przez ludzi, które mają wypełnić opuszczone przez Boga miejsce - Bono