09:48 3 Sie '06

Trzeci koncert w Sydney

Trzeci koncert w Sydney ^ ^ ^ ^

U2 zagra trzeci show w Telstra Stadium w Sydney w poniedziałek 13 listopada, powodem decyzji było niezwykłe zainteresowanie fanów...

.. którzy wykupili 150 tysięcy biletów w mniej niż godzinę. Ogłoszenie trzeciego koncerty jest bardzo dobrą wiadomością dla tych którzy nie zdążyli kupić biletów poprzednim razem.

"Mamy nadzieję że ci fani którym nie udało się poprzednim razem będą mieli okazje na zdobycie biletów na trzeci show. Zespół jest gotowy do powrotu na trasę i chce zagrać pare fantastycznych koncertów" powiedział menager zespołu Paul McGuinness.

W Sydney supportem grupy będzie gość specjalny - Kanye West, jedna z największych gwiazd sceny hip-hopowej w USA i zdobywca nagrody Grammy.

U2 zagra także dwa wcześniej potwierdzone koncerty - 10 i 11 Listopada w Telstra Stadium.

 • jedrzej (źródło: własne, U2.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (5) Strona 1/1

 • larry210, 10:08 16 Sie '06

  U nas też szybko poszły bilety

 • Fledge, 07:19 13 Sie '06

  Walic hiphopowców. Nie moga zaprosic jakiejs dobrej kapeli tylko graja z jakims palantem.

 • Avatar

  acr, 16:04 7 Sie '06

  Kanye West akurat o fanów nie musi się specjalnie martwić. Jest też świetnym producentem, U2 miało w planach wspólne odwiedzenie studia nagraniowego, z nim w roli producenta oczywiście, w celu nagrania jakiegoś materiału, eksperymentowania. Niestety prawdopodobnie chorba córki Edga pokrzyżowała te plany. Tyle ma U2 do Westa i na abarot. Ale ja bym wolał Gnarls'a Barkley'a jako support (tak, też hip hopowca ;D ).

 • Avatar

  Luki, 17:40 4 Sie '06

  U2 zawsze lubiało robić coś dla ludzi. Tym razem dali kolesiowi od hip hopu popatrzec jak to jest miec tyle fanów co człowiek HH nigdy nie będzie miał :)

 • andré, 16:49 3 Sie '06

  Ale australijczykom fajnie... Tylko co ma hip-hop do U2 ???

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono