16:52 28 Cze '06

Robbie Williams po stronie Boba Geldofa i Bono

Robbie Williams po stronie Boba Geldofa i Bono ^ ^ ^ ^

Robbie Williams uważa, że działania Boba Geldofa i Bono zasługują na wsparcie ...

...nawet jeżeli gwiazdorzy mają własne ukryte motywy.

Wokalista jest zdegustowany postawą osób, które krytykują twórców kampanii "Make Poverty History" za rzekome działanie z egoistycznych pobudek.

"Widziałem koszulki z napisami »Make Bono History« i »Make Geldof History«. Uważam, że takie hasła są wyjątkowo niesmaczne i świadczą o niezdrowym podejściu, które dominuje wśród Brytyjczyków. Życzyłbym sobie, żeby wszyscy moi rodacy byli takimi egoistami robiącymi równie egoistyczne rzeczy dla świata. Geldof i Bono wykonują wspaniałą pracę – bez względu na to, jakie są ich prawdziwe motywy" – tłumaczył brytyjski wokalista.

 • jedrzej (źródło: onet.pl, muzyka.onet.pl)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (13) Strona 1/1

 • larry210, 23:17 31 Lip '06

  Pana Williamsa zawsze lubiłem. Też ma dobre piosenki

 • Indianer1984, 19:30 3 Lip '06

  Pisałem o antybono i tych, którzy krytykują, a nie o Tobie Fledge :-)

 • dede, 17:54 3 Lip '06

  Zastanawia mnie tylko to, po co antybono odwiedza stronkę i czyta informacje o zespole, który ma za nic?????

 • Fledge, 15:41 3 Lip '06

  No z ta zazdroscia to nie przesadzaj :) Zycie gwiazd jest mi tak obce ze nigdy nawet przez mysl mi nie przeszlo zeby kogos taiego krytykowac z zazdrosci.

 • Indianer1984, 10:37 3 Lip '06

  Miałem pisać, że krytyka to zwykła zazdrość, ale tego nie napiszę, gdyż czuję, że ci co krytykują po prostu oceniają ludzi według siebie. Myślą: "Gdybym Ja pomagał, to robił bym to tylko dla sławy, by mnie ludzie podziwiali".

 • Fledge, 19:46 2 Lip '06

  Nie wiem dlaczego to robi ale lepiej robic cokolwiek niz nie robic nic. Co ty na to Antybono? A tak w ogóle to mam pytanie. Sluchasz U2 czy wpadasz tu tylko troche pomarudzic?

 • patrycja, 11:34 2 Lip '06

  Nigdy nie wiadomo, ale moim zdaniem Bono ma juz tyle pieniedzy, ze przestal sie juz nimi cieszyc i chce troszke porozdawac :D Z calym szacunkiem dla Bono, pozdro dla fanow!!

 • ChemicalLady, 19:59 1 Lip '06

  a ty antybono to pewie Tokio Hotel słuchasz ? a może 50 cent

 • antybono, 08:01 1 Lip '06

  Daj choć jeden przykład Osoby która otrzymała jakąkolwiek pomoc od tych panów, padalcu?

 • Normalny, 21:33 30 Cze '06

  antybono za głupi jesteś żeby wypowiadać się nawet w temacie o masturbacji, że nie wspomnę o Bono. Zamiast zachowywać się jak rasowy polak, czyli zgnoić tego, który coś osiągnął i - co ci padalcu szczególnie nie pasuje - pomaga ludzią, zrób coś pożytecznego i popełnij samobójstwo.

 • Indianer1984, 21:27 30 Cze '06

  Radzę wejść do głowy Bono i zobaczyć co myśli robiąc to co robi.

 • antybono, 21:12 30 Cze '06

  Co nie zmienia faktu że robią wszystko pod publiczkę i różnią się tylko "metodą" zarabiania kolejnych milionów. Zresztą Bono, Geldof i Clapton to staruszki którzy nie potrafią już tworzyć porządnej muzyki (nie licząc wypasików dla nastolatek w stylu HTDAAB ;))

 • Indianer1984, 21:09 28 Cze '06

  Może i jest po ich stronie, ale widać ze też myśli, że mają swoje powody. Oni coś robią, a taki Clapton tylko o pieniądzach myśli. Będzie grał i zarabiał dotą, aż umrze na scenie. Taki pewnie ma plan.

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Zawsze widziałem w heroinie wielkie zło... podejrzewałem więc, że każdy, kto zaczyna ją brać, podziela ten strach. Nie rozumiem, jak można dać się przyprzeć aż tak bardzo do muru, tak bardzo poddać się jej kontroli. Ja sam nigdy nie z - Adam