14:00 19 Mar '04

Kolejne wiesci o nowym albumie!!!

Kolejne wiesci o nowym albumie!!!

Steve Lilywhite jest dodatkowym producentem a nie zastepstwem Chrisa Thomasa przy pracach nad nowym albumem. Paul McGuinness przyznal ze juz wiekszosc ..

Steve Lilywhite jest dodatkowym producentem a nie zastepstwem Chrisa Thomasa przy pracach nad nowym albumem.
Paul McGuinness przyznal ze juz wiekszosc prac (...)

13:59 19 Mar '04

Nowe info o AJRISH PARTY !

Nowe info o AJRISH PARTY !

W dziale Zloty najnowsze info o Ajrish Party nadesłane przez Zbycha ! Mała niespodzianka ktorej nie bylo przedtem ;)

W dziale Zloty najnowsze info o Ajrish Party nadesłane przez Zbycha !
Mała niespodzianka ktorej nie bylo przedtem ;)

13:58 19 Mar '04

Wydanie antologii U2 planowane na 2005r!

Wydanie antologii U2 planowane na 2005r!

Według wiarygodnych informacji na 2005 rok planowane jest wydanie antologii U2. Ksiazka ma miec kolorowe wydanie i opisywac cała historie zespolu. ..

Według wiarygodnych informacji na 2005 rok planowane jest wydanie antologii U2. Ksiazka ma miec kolorowe wydanie i opisywac cała historie zespolu. Oryginalny (...)

13:58 19 Mar '04

NAGRODA DLA CORBIJNA

NAGRODA DLA CORBIJNA

Holendreski fotoograf Anton Corbijn wygrał nagrode KLM 2004 imienia Paula Huf'a. Nagroda zostanie wreczona Corbijnowi przez prezesa KLM w niedziele ..

Holendreski fotoograf Anton Corbijn wygrał nagrode KLM 2004 imienia Paula Huf'a. Nagroda zostanie wreczona Corbijnowi przez prezesa KLM w niedziele 14 marca w 80 (...)

13:57 19 Mar '04

BONO W RELEVANT

BONO W RELEVANT

Bono znalazł sie na okładce magazynu RELEVANT, ktory zamiescił artykł pod tytulem ,, Jak wiara podsyca jego poszukiwanie ocalenia swiata" W artykule ..

Bono znalazł sie na okładce magazynu RELEVANT, ktory zamiescił artykł pod tytulem ,, Jak wiara podsyca jego poszukiwanie ocalenia swiata"
W artykule tym (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • VinyLove Wybierak

    Ej.. kilka fotek nikomu nie zaszkodzi.. Sam wychowałem sie na Żbiku, Klossie i Relaxach Wątek niby o vinylach.. ale tak naprawde... więcej

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam