16:27 23 Mar '04

Beatiful Day mix !

Beatiful Day mix !

Witam :) Dzis w dodałem kolejny mix U2, a mianowicie Beatiful Day - plik znajduje sie w dziale download > mp3 . Pozdrawiam

Witam :)
Dzis w dodałem kolejny mix U2, a mianowicie Beatiful Day - plik znajduje sie w dziale download > mp3 .
Pozdrawiam

11:13 20 Mar '04

Obejrzyj film ,,Pasja Bono"

Obejrzyj film ,,Pasja Bono"

Jest to filmik animowany (nawiazujacy troche do filmu,, Pasja" Mela Gibsona) opowiadajacy zabawna historyjke o przesladowaniu Bono przez rzad USA za ..

Jest to filmik animowany (nawiazujacy troche do filmu,, Pasja" Mela Gibsona) opowiadajacy zabawna historyjke o przesladowaniu Bono przez rzad USA za powiedzenie (...)

15:36 19 Mar '04

Problemu z niusami

Problemu z niusami

Dzis przez przypadek usunałem niusy i przez chwile nie było ich na stronie - naszczescie miałem małe archiwum i 80% z nich przywróciłem :) Co ..

Dzis przez przypadek usunałem niusy i przez chwile nie było ich na stronie - naszczescie miałem małe archiwum i 80% z nich przywróciłem :)
Co do (...)

15:32 19 Mar '04

Mixy U2 na stronie

Mixy U2 na stronie

Dzis dodałem mixy utworów U2. Pierwszy z nich to New Year's Day. Drugi to Where the Streets Have No Name. Zycze miłego sciagania

Dzis dodałem mixy utworów U2.
Pierwszy z nich to New Year's Day.
Drugi to Where the Streets Have No Name.
Zycze miłego sciagania

14:07 19 Mar '04

Najnowsze wiesci na temat nowego albumu

Najnowsze wiesci na temat nowego albumu

Według brytyjskiego radia XFM specjalista od remixów Garrett “Jacknife” Lee bedzie niebawem asystował Steve'owi Lillywhite'owi w ..

Według brytyjskiego radia XFM specjalista od remixów Garrett “Jacknife” Lee bedzie niebawem asystował Steve'owi Lillywhite'owi w pracach nad nowym (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Co nowego w muzyce? człowiek

    Nowa płyta zespołu Idles hula od 31 sierpnia. Bardzo dobra, spójna i z dużą dawką punkowego kopa. Drugi singiel wkręcił mi się n... więcej

Miłość jest obosiecznym mieczem, a ja nie chciałem pisać o romansach, bo dla mnie nie ma w nich nic ciekawego. Najważniejsza jest ta druga strona - Bono