17:54 7 Cze '06

Katie Melua docenia Bono

Katie Melua docenia Bono ^ ^ ^ ^

W wywiadzie dla 'Przekroju' piosenkarka wyznaje swoją sympatię do lidera U2...

Katie, gwiazda muzyki Pop od dłuższego czasu wykazuje zaangażowanie w działalności charytatywnej. Piosenkarka mówi, że ' trzeba rozmawiać o rzeczach, które się naprawdę liczą, bo wierzy, że w ten sposób coś się zmienia, naprawia. To taki mój mały udział w robieniu czegoś dobrego dla ludzi'. Melua wymienia ludzi dobrego serca, którzy chcą zmieniać życie ubogich i z powodzeniem tego dokonują. Zwraca uwagę szczególnie na starania i zaangażowanie Bono: 'on robi mnóstwo dobrych rzeczy, ale daleko mi do niego. Nie czuję się jak Bono w spódnicy '.

 • kris (źródło: własne, Przekrój)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

 • Indianer1984, 14:08 12 Cze '06

  Ona tylko chce się promować.

 • Avatar

  acr, 15:58 8 Cze '06

  jakiś czas temu w radiu tok.fm była dyskusja o zaangażowaniu gwiazd muzyki popularnej w takie działania, Katie i Bono zostali przedstawieni jako przeciwne bieguny. Mianowicie stwierdzono że Bono naprawdę w to wierzy, i robi to aby naprawdę coś zmienić, bo teraz już ma taką szansę, nie traktując tego jako promocji siebie, natomiast katie jak wiele młodych piosenkarek próbuje zwrócić na siebie uwagę i podłączyć się do panującego trendu. A ja myślę że może mieć dobre intencje:) Przy okazji, polecam obydwie jej płyty. Nawet jeśli chce się tylko promować, to nieważne wobec pięknej muzyki jaką tworzy :)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

W jednej chwili patrzysz, jak zabijają kogoś w filmie "Zawodowcy", a już po chwili w "Widomościach" oglądasz wypadające z okna ciało... Fikcja staje się czymś znajomym, że powoli zaczynamy tracić wrażliwość w kontakcie z - Bono