14:23 5 Cze '04

Nowe video do sciagniecia

Witam :) Dodałem dzis nowe video do sciagniecia a mianowicie promo albumu The Joshua Tree z programu U2sat36. Całosc ma 68 mb i jest do sciagniecia na ..

Witam :)
Dodałem dzis nowe video do sciagniecia a mianowicie promo albumu The Joshua Tree z programu U2sat36. Całosc ma 68 mb i jest do sciagniecia na szybkim (...)

15:12 29 Maj '04

Konkrety o nowym albumie

Konkrety o nowym albumie

Najnowyszy Rolling Stone zawiera ciekawa wzmianke o nadchodzacym albumie U2. Bono powiedzial na łamach magazynu, że jedna z nowych piosenek na nowym ..

Najnowyszy Rolling Stone zawiera ciekawa wzmianke o nadchodzacym albumie U2. Bono powiedzial na łamach magazynu, że jedna z nowych piosenek na nowym albumie (...)

16:05 25 Maj '04

"Why not in Poland ?" - Bono z flagą Polski

"Why not in Poland ?"  - Bono z flagą Polski

Witam ! Był taki koncert podczas trasy Elevation Tour w Kolonii (2001-07-12) podczas którego Bono w czasie wykonania New Year's Day wział od Zbycha ..

Witam !
Był taki koncert podczas trasy Elevation Tour w Kolonii (2001-07-12) podczas którego Bono w czasie wykonania New Year's Day wział od Zbycha z Polski (...)

18:49 24 Maj '04

Bono i Edge nocnym klubie i na wyscigach F1

Bono i Edge nocnym klubie i na wyscigach F1

Getty Images opublikowalo kilka zdjec Bono i Edge’a z minionego tygodnia. W czwartek wieczorem Bono został zauważony wchodzac do nocnego klubu ..

Getty Images opublikowalo kilka zdjec Bono i Edge’a z minionego tygodnia. W czwartek wieczorem Bono został zauważony wchodzac do nocnego klubu Renards w (...)

10:31 21 Maj '04

Stockholm 06-11-1992

Witam ! Dzis dodałem koncert ze Sztokholmu z 1992 roku. Sciągac go mozna w dziale Koncert miesiaca Pozostałe koncerty równiez sa gotowe ..

Witam !
Dzis dodałem koncert ze Sztokholmu z 1992 roku. Sciągac go mozna w dziale Koncert miesiaca
Pozostałe koncerty równiez sa gotowe do sciagania.

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

W utworze "Scarlet" wykorzystałem słowo "radujcie się" najzupełniej świadomie, ponieważ wiem, że ludzie jakoś dziwnie się przed nim bronią. A to przecież bardzo potężne, piękne słowo. Na dodatek znaczy o wiele więcej ni - Bono