14:23 5 Cze '04

Nowe video do sciagniecia

Witam :) Dodałem dzis nowe video do sciagniecia a mianowicie promo albumu The Joshua Tree z programu U2sat36. Całosc ma 68 mb i jest do sciagniecia na ..

Witam :)
Dodałem dzis nowe video do sciagniecia a mianowicie promo albumu The Joshua Tree z programu U2sat36. Całosc ma 68 mb i jest do sciagniecia na szybkim (...)

15:12 29 Maj '04

Konkrety o nowym albumie

Konkrety o nowym albumie

Najnowyszy Rolling Stone zawiera ciekawa wzmianke o nadchodzacym albumie U2. Bono powiedzial na łamach magazynu, że jedna z nowych piosenek na nowym ..

Najnowyszy Rolling Stone zawiera ciekawa wzmianke o nadchodzacym albumie U2. Bono powiedzial na łamach magazynu, że jedna z nowych piosenek na nowym albumie (...)

16:05 25 Maj '04

"Why not in Poland ?" - Bono z flagą Polski

"Why not in Poland ?"  - Bono z flagą Polski

Witam ! Był taki koncert podczas trasy Elevation Tour w Kolonii (2001-07-12) podczas którego Bono w czasie wykonania New Year's Day wział od Zbycha ..

Witam !
Był taki koncert podczas trasy Elevation Tour w Kolonii (2001-07-12) podczas którego Bono w czasie wykonania New Year's Day wział od Zbycha z Polski (...)

18:49 24 Maj '04

Bono i Edge nocnym klubie i na wyscigach F1

Bono i Edge nocnym klubie i na wyscigach F1

Getty Images opublikowalo kilka zdjec Bono i Edge’a z minionego tygodnia. W czwartek wieczorem Bono został zauważony wchodzac do nocnego klubu ..

Getty Images opublikowalo kilka zdjec Bono i Edge’a z minionego tygodnia. W czwartek wieczorem Bono został zauważony wchodzac do nocnego klubu Renards w (...)

10:31 21 Maj '04

Stockholm 06-11-1992

Witam ! Dzis dodałem koncert ze Sztokholmu z 1992 roku. Sciągac go mozna w dziale Koncert miesiaca Pozostałe koncerty równiez sa gotowe ..

Witam !
Dzis dodałem koncert ze Sztokholmu z 1992 roku. Sciągac go mozna w dziale Koncert miesiaca
Pozostałe koncerty równiez sa gotowe do sciagania.

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam