16:09 13 Paź '04

iTunes promo

iTunes promo

Od wczoraj w internecie krazy nieoficjalny teledysk do Vertigo., ktory został stworzony miedzy innymi przez firme Apple. Linki do sciagnięcia teledysku ..

Od wczoraj w internecie krazy nieoficjalny teledysk do Vertigo., ktory został stworzony miedzy innymi przez firme Apple.
Linki do sciagnięcia teledysku :
(...)

18:28 11 Paź '04

Posłuchaj koncertu New Years Eve 1989!

Posłuchaj koncertu New Years Eve 1989!

Radio BBC daje mozliwosc odsluchania koncertu U2 z nocy sylwestrowej 1989 roku w Dublinie (Point Theatre) oto tracklista: Auld Lang Syne ..

Radio BBC daje mozliwosc odsluchania koncertu U2 z nocy sylwestrowej 1989 roku w Dublinie (Point Theatre)
oto tracklista:
Auld Lang Syne (snippet)/ Where (...)

16:19 7 Paź '04

U2 w Monaco

U2 w Monaco

U2 nagrywali we wtorek (5 pazdziernika) w Monaco materiał dla brytyjskiej telewizji. Zespół wypozyczył kadilaka, ktory po krotkim czasie popsuł ..

U2 nagrywali we wtorek (5 pazdziernika) w Monaco materiał dla brytyjskiej telewizji. Zespół wypozyczył kadilaka, ktory po krotkim czasie popsuł się. Z tego (...)

16:08 7 Paź '04

Icon Award dla U2

Icon Award dla U2

U2 zostali wyroznieni nagroda Icon Award przez magazyn Q. Gala wreczenia nagrod odbyla sie wieczorem w poniedzielek (4 pzdziernika) w

U2 zostali wyroznieni nagroda Icon Award przez magazyn Q. Gala wreczenia nagrod odbyla sie wieczorem w poniedzielek (4 pzdziernika) w Londynie. Niestety U2 nie (...)

18:41 29 Wrz '04

Sczególy na temat HTDAAB

Sczególy na temat HTDAAB

Znana jest juz okladka nowego albumu (obok) oraz lista utworow, ktore trafia na nowy album U2 pt "How to dismantle an atomic bomb": 1. Vertigo 2. ..

Znana jest juz okladka nowego albumu (obok) oraz lista utworow, ktore trafia na nowy album U2 pt "How to dismantle an atomic bomb":
1. Vertigo
2. Miracle Drug
(...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Muzyka jest o wiele ważniejsza od muzyków, którzy ją grają" - Adam