14:23 10 Lis '04

Info o nowym albumie

Info o nowym albumie

Od dziś dostępne są informacje na temat najnowszego albumu U2 'How To Dismantle An ..

Od dziś dostępne są informacje na temat najnowszego albumu U2 'How To Dismantle An Atomic Bomb'. W sieci ukazała się tylnia okładka krążka, która (...)

17:56 8 Lis '04

Vertigo już w sklepach

Vertigo już w sklepach

Dziś można już oficjalnie w sklepach na całym świecie nabyć singiel Vertigo nagrany przez zespół w studio Hannover Quay w Dublinie a wyprodukowany ..

Dziś można już oficjalnie w sklepach na całym świecie nabyć singiel Vertigo nagrany przez zespół w studio Hannover Quay w Dublinie a wyprodukowany przez (...)

14:59 8 Lis '04

Koncert z Charlotte

Koncert z Charlotte

Dziś do działu koncert miesiąca dodałem pierwszą płytkę koncertu z Charlotte, który odbył się 29.03.2001.

Dziś do działu koncert miesiąca dodałem pierwszą płytkę koncertu z Charlotte, który odbył się 29.03.2001. Za dwa tygodnie dorzucę drugą płytkę.
(...)

14:25 7 Lis '04

HTDAAB - nowe informacje

HTDAAB - nowe informacje

Universal Kanada wysłało zdjecie do sieci sklepów muzycznych HMV przedstawiajace ..

Universal Kanada wysłało zdjecie do sieci sklepów muzycznych HMV przedstawiajace limitowana wersje nowego albumu U2 ”How to Dismantle an Atomic Bomb". (...)

20:43 3 Lis '04

"Bomba" wybuchnie juz 16 listopada!!!

"Bomba" wybuchnie juz 16 listopada!!!

Jak donosi najnowsze wydanie tygodnika New Music Express od popołudnia 16 listopada bedzie można na stronie tego magazynu (www.NME.com) odsłuchac ..

Jak donosi najnowsze wydanie tygodnika New Music Express od popołudnia 16 listopada bedzie można na stronie tego magazynu (www.NME.com) odsłuchac cały nowy (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

W jednej chwili patrzysz, jak zabijają kogoś w filmie "Zawodowcy", a już po chwili w "Widomościach" oglądasz wypadające z okna ciało... Fikcja staje się czymś znajomym, że powoli zaczynamy tracić wrażliwość w kontakcie z - Bono