09:06 24 Lut '13

THE CURE, U2, DEPECHE MODE NIGHT!

Impreza z wyjątkową muzyką trzech wyjątkowych zespołów: The Cure, U2 i Depeche Mode. Już w sobotę 2. marca w Szczecinie! Zapraszamy!

 The Cure, U2 i Depeche Mode to zespoły, które od wielu lat gromadzą rzesze fanów ceniących sobie ambitne dźwięki produkowane na (...)

07:59 10 Sty '13

Nowy album U2 we wrześniu 2013?

Perkusista U2 zdradził, że zespół planuje premierę nowego krążka na wrzesień.

Wczoraj (9.01.13) redaktorka irlandzkiej stacji radiowej  RTÉ 2fm, Yvonne Judge zakomunikowała za pośrednictwem swojego konta na (...)

(...)
10:01 25 Gru '12

Bono na ulicach Dublina w Wigilię

To już tradycja, że każdego roku lider U2 wychodzi na dublińskie ulice, by zaśpiewać razem z tłumem i innymi muzykami.

 Irlandzcy artyści: Glen Hansard, Damien Rice, Sinead O'Connor, Paddy Casey, Liam O'Maonlai i Lisa Hannigan bawili się razem z Bono i (...)

09:48 24 Gru '12

Świąteczne Życzenia

Zdrowych i Spokojnych Świąt oraz Wspaniałego Roku 2013!

Aby ten rok w końcu przyniósł Nam wymarzoną i długo oczekiwaną płytę U2 oraz mnóstwo niezapomnianych koncertów! Życzy (...)

08:47 8 Gru '12

"From The Sky Down" ma szansę na Grammy 2013!

Dokument reżyserii Davisa Guggenheima o powstawaniu albumu "Achtung Baby" został nominowany w kategorii "Najlepsze długometrażowe video muzyczne" (Best Long Form Music Video).

  Wśród nominowanych są także:

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Oasis derka

    Takie Oasisowo-lennonowskie ;) więcej

  • Kamanda Pinka Floyda alexdescend

    Ja wiem, że koncert Gilmoura (we Wrocławiu był świetny, więc wycieczkę do kina również polecam), ale ja tu chciałem zmienić tema... więcej

Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono