09:06 24 Lut '13

THE CURE, U2, DEPECHE MODE NIGHT!

Impreza z wyjątkową muzyką trzech wyjątkowych zespołów: The Cure, U2 i Depeche Mode. Już w sobotę 2. marca w Szczecinie! Zapraszamy!

 The Cure, U2 i Depeche Mode to zespoły, które od wielu lat gromadzą rzesze fanów ceniących sobie ambitne dźwięki produkowane na (...)

07:59 10 Sty '13

Nowy album U2 we wrześniu 2013?

Perkusista U2 zdradził, że zespół planuje premierę nowego krążka na wrzesień.

Wczoraj (9.01.13) redaktorka irlandzkiej stacji radiowej  RTÉ 2fm, Yvonne Judge zakomunikowała za pośrednictwem swojego konta na (...)

(...)
10:01 25 Gru '12

Bono na ulicach Dublina w Wigilię

To już tradycja, że każdego roku lider U2 wychodzi na dublińskie ulice, by zaśpiewać razem z tłumem i innymi muzykami.

 Irlandzcy artyści: Glen Hansard, Damien Rice, Sinead O'Connor, Paddy Casey, Liam O'Maonlai i Lisa Hannigan bawili się razem z Bono i (...)

09:48 24 Gru '12

Świąteczne Życzenia

Zdrowych i Spokojnych Świąt oraz Wspaniałego Roku 2013!

Aby ten rok w końcu przyniósł Nam wymarzoną i długo oczekiwaną płytę U2 oraz mnóstwo niezapomnianych koncertów! Życzy (...)

08:47 8 Gru '12

"From The Sky Down" ma szansę na Grammy 2013!

Dokument reżyserii Davisa Guggenheima o powstawaniu albumu "Achtung Baby" został nominowany w kategorii "Najlepsze długometrażowe video muzyczne" (Best Long Form Music Video).

  Wśród nominowanych są także:

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

 • Koncerty Caroli

  Gdyby ktos potrzebowal linka do presale i hasla dostepu na koncerty Jacka White'a to zamieszczam ponizej:   https://www.ebi... więcej

 • U2.COM Indian Summer

  Według U2start - twitter -  można pobrać z własnego subskrybenckiego profilu tegoroczny gift  U23D w wersji cyfrowej.... więcej

 • Wiosna w Warszawie part 2. Delay do majówki. feedback

  kto z Was będzie na Festiwalu Dobrego P ? Alex wiem, że Ty tak, Karol, corso, cezar, inni?  Ja zawitam, ale po doświadczen... więcej

 • David Bowie Meg

  ładnie się wstrzela w czułe punkciki. więcej

Aby stać się w czymś dobrym, trzeba być egoistą, a żeby stać się czymś wspaniałym, trzeba być bardzo chciwym. Bez tej chciwości nie zdołasz nic osiągnąć. Musisz pragnąć zdobyć dla swojej muzyki wszystko. Dlatego też nigdy nie powiniene - Bono