05:06 13 Maj '06

Bono wraca do Afryki

Bono wraca do Afryki ^  ^  ^  ^

Agencja Reutera informuje, że Bono wybiera się w najbliższym czasie do Afryki,

Agencja Reutera informuje, że Bono wybiera się w najbliższym czasie do Afryki, aby zobaczyć progres pozytywnych skutków swoich kampanii. Trasa będzie obejmować tereny państw Lesotho, Ruandy, Tanzanii, Mali i Ghany, trwać będzie 10 dni. Planowany start wizyty na Czarnym Lądzie to najbliższy wtorek.
Cała akcja ma na celu weryfikację oraz zbadanie jak kampanie pomogły w umożeniu długów oraz jak pomogły w zwalczaniu śmiertelnych chorób i wszechobecnej biedy.
Wyprawa startuje 4 lata po tym, jak Bono zwrócił uwagę całego świata na problemy Afryki, kiedy to w 2002 roku razem z Ministrem Skarbu Paulem Oneillem, okrążył afrykański kontynent. Trasa miała na celu zwrócenie uwagi zachodnim rządom i politykom na uciążliwe problemy Afryki.
Od tego czasu wiele się zmieniło. Dzisiaj ten kontynet ma najwyższe tempo wzrostu od 30 lat! Nie tylko przez wzrost globalnych cen towaru, ale również przez udoskonalenia w rządowych, ekonomicznych decyzjach.

  • Max (źródło: własne, Interference)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • fanka z krakowa, 09:36 13 Maj '06

    Ciekawe co tam zdziała...

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować - Bono