15:33 28 Kwi '05

Kręcenie teledysku do COBL

Kręcenie teledysku do COBL

U2 nagrywało wczoraj w Vancouver klip do kolejnego singla, który już w maju trafi do rozgłośni radiowych. Jako utwór na kolejny singiel wybrane zostało ..

U2 nagrywało wczoraj w Vancouver klip do kolejnego singla, który już w maju trafi do rozgłośni radiowych. Jako utwór na kolejny singiel wybrane zostało City (...)

08:46 26 Kwi '05

Pras sięgnął po przebój U2

Pras sięgnął po przebój U2

Irlandzki zespół w pełni zaakceptował nową interpretację swojego przeboju. - Dostałem numer telefonu do Bono, zadzwoniłem i zapytałem ..

Irlandzki zespół w pełni zaakceptował nową interpretację swojego
przeboju. - Dostałem numer telefonu do Bono, zadzwoniłem i zapytałem o
(...)

08:58 10 Kwi '05

U2 szykują niespodzianki

U2 szykują niespodzianki

Bono, wokalista irlandzkiej formacji U2, obiecał fanom na Starym Kontynencie niespodzianki podczas zbliżających się koncertów, które odbędą ..

Bono, wokalista irlandzkiej formacji U2, obiecał fanom na Starym Kontynencie niespodzianki podczas zbliżających się koncertów, które odbędą się w (...)

14:59 31 Mar '05

San Diego - powtórka z rozrywki

San Diego - powtórka z rozrywki

W dzisiejszym dniu (30.03.2005) odbył się drugi koncert w mieście zwanym San Diego, oto setlista która uległa małym zmianom : City Of Blinding ..

W dzisiejszym dniu (30.03.2005) odbył się drugi koncert w mieście zwanym San Diego, oto setlista która uległa małym zmianom :
City Of Blinding Lights
(...)

15:16 29 Mar '05

The Vertigo Tour rozpoczęte !

The Vertigo Tour rozpoczęte !

28.03.2005 Odbył się koncert rozpoczynający trasę koncertową The Vertigo Tour, oto setlista z tego koncertu : City Of Blinding Lights Vertigo ..

28.03.2005 Odbył się koncert rozpoczynający trasę koncertową The Vertigo Tour, oto setlista z tego koncertu :
City Of Blinding Lights
Vertigo (mit (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Ostatnio słuchałem U2.. feedback

    https://www.youtube.com/watch?v=aLYEKxoV4iU przyczepiło się do mnie kilka dni temu. i dobrze, bo już zapomniałam jak to fajn... więcej

Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono