22:18 4 Kwi '11

Setlista z trzeciego koncertu w Argentynie

Trzy koncerty w La Plata za nami!

U2 zagrali wczoraj po raz ostatni na Estadio Ciudad de La Plata. W związku z ulewnym deszczem, który na szczęście nie dokuczał specjalnie podczas samego koncertu, był to pierwszy "mokry" show 2011 roku.

Trzeci koncert w tym samym miejscu i kolejne zmiany w setliście. Tym razem "Even Better Than The Real Thing" wskoczył na miejsce (...)

18:34 3 Kwi '11

U2 Live From Chorzow: raport

Raport nr 2

Najnowsze informacje dotyczące powstającego DVD z polskiego koncertu U2.

Jędrzejowi udało się znaleźć kilka nowych źródeł nagrań. W weekend "dopieszczał" "I Still Haven't Found What I'm Looking For", (...)

(...)
18:05 3 Kwi '11

Setlista z drugiego koncertu w Argentynie

Nadal jesteśmy w La Plata

Kilka dni wolnego i U2 ponownie wyszli na scenę umiejscowioną na Estadio Ciudad de La Plata. Soundcheck przeprowadzony przed koncertem dawał szanse na zmiany w setliście.

Na popołudniowej próbie można było usłyszeć "Even Better Than The Real Thing", "Stuck In A Moment", "New Year's Day" i "Ultra Violet (...)

22:00 2 Kwi '11

U2 przyjęci z honorami

"Huésped de honor" dla U2!

W argentyńskiej prasie pojawiła się informacja, że zespół z Dublina zostanie wyróżniony tytułem "Huésped de honor" miasta La Plata.

Zgodnie z tradycją, Bono otrzyma wyróżnienie w postaci srebrnej tacy oraz kolekcji płyt zespołu Redonditos de Ricota. Pozostali (...)

15:34 1 Kwi '11

Koniec płytowych singli U2?

Kiepska wiadomość dla fanów srebrnego krążka

To nie primaaprilisowy żart, label Mercury Records publikujący wydawnictwa od U2 i Arcade Fire zawiesza wydawanie fizycznych singli.

Wytwórnia zakończyła 2010 r. ze stratą. Poinformowała w związku z tym, że sprzedaż tradycyjnych singli stanowi mniej niż jeden (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

Przeraża mni, gdy ludzie zaczynają mówić, że gotowi są zabijać, by granica przebiegała tam, gdzie chcą - Bono