22:18 4 Kwi '11

Setlista z trzeciego koncertu w Argentynie

Trzy koncerty w La Plata za nami!

U2 zagrali wczoraj po raz ostatni na Estadio Ciudad de La Plata. W związku z ulewnym deszczem, który na szczęście nie dokuczał specjalnie podczas samego koncertu, był to pierwszy "mokry" show 2011 roku.

Trzeci koncert w tym samym miejscu i kolejne zmiany w setliście. Tym razem "Even Better Than The Real Thing" wskoczył na miejsce (...)

18:34 3 Kwi '11

U2 Live From Chorzow: raport

Raport nr 2

Najnowsze informacje dotyczące powstającego DVD z polskiego koncertu U2.

Jędrzejowi udało się znaleźć kilka nowych źródeł nagrań. W weekend "dopieszczał" "I Still Haven't Found What I'm Looking For", (...)

(...)
18:05 3 Kwi '11

Setlista z drugiego koncertu w Argentynie

Nadal jesteśmy w La Plata

Kilka dni wolnego i U2 ponownie wyszli na scenę umiejscowioną na Estadio Ciudad de La Plata. Soundcheck przeprowadzony przed koncertem dawał szanse na zmiany w setliście.

Na popołudniowej próbie można było usłyszeć "Even Better Than The Real Thing", "Stuck In A Moment", "New Year's Day" i "Ultra Violet (...)

22:00 2 Kwi '11

U2 przyjęci z honorami

"Huésped de honor" dla U2!

W argentyńskiej prasie pojawiła się informacja, że zespół z Dublina zostanie wyróżniony tytułem "Huésped de honor" miasta La Plata.

Zgodnie z tradycją, Bono otrzyma wyróżnienie w postaci srebrnej tacy oraz kolekcji płyt zespołu Redonditos de Ricota. Pozostali (...)

15:34 1 Kwi '11

Koniec płytowych singli U2?

Kiepska wiadomość dla fanów srebrnego krążka

To nie primaaprilisowy żart, label Mercury Records publikujący wydawnictwa od U2 i Arcade Fire zawiesza wydawanie fizycznych singli.

Wytwórnia zakończyła 2010 r. ze stratą. Poinformowała w związku z tym, że sprzedaż tradycyjnych singli stanowi mniej niż jeden (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Dla mnie Jezus Chrystus nie jest związany z żadną religią. Dla mnie religia, to zasady wymyślone przez ludzi, które mają wypełnić opuszczone przez Boga miejsce - Bono